Премини към съдържание

На море...


Препоръчано мнение

Колеги дайте да "споделим" кой кога мисли да отскача до морето и къде.

Може да се засечем някъде и да има :drinks: край морските вълни.:good:

Аз лично от 21.07. за една седмица съм на Равда... :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 74
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз съм в Несебър от 20-21.07 до към 4.08. За съжаление на морето ще ми правят багажника и вратите за европейското и ще съм пешак по морето, даже може и без колата да се върна в София :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз по всяка вероятност ще съм на 28.07 до 12.08 в Несебър и Поморие , но с самолета ще прелитам и до двете граници :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз по всяка вероятност ще съм на 28.07 до 12.08 в Несебър и Поморие , но с самолета ще прелитам и до двете граници :icon_dance:

 

И аз съм на двете места - звънни като дойдеш да се запознаем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Да ви кажа честно, вече съм отвратен от по-голямата част от българското черноморие. Тази година от 23.08 до 03:09 ще прескоча до Рафина - курортно селце на морето в Гърция - хем да се видя с роднини хем да си почина на спокойствие. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз по всяка вероятност ще съм на 28.07 до 12.08 в Несебър и Поморие , но с самолета ще прелитам и до двете граници :icon_dance:

 

Като стигнеш до Дуранкулак звънкай, ние ще сме там от 28.07 до 12.08 :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

21.07 до 05,08 на Китен. До Поморие ще минем задължително да видим какво се случва с музиката на Лео. Синеморец ще се посети, както Несебър, Бургас, Приморско и Созопол. Очертават се доста еднодневни разходки, но какво да се прави. Обиколи България за да я обикнеш. Лео, ако се наложи ще те приютим в нашето скромно возило на връщане към София

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се каня да съчетая Поморието с урок на моята учителка по ориенталски танци, която за щастие ще е по същото време във Варна! Много ми се ходи и до Дуранкулак (бях забравила че ми се ходи ама ето че се подсетих), така че, golev, ще се притръшкам да ви посетим :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се каня да съчетая Поморието с урок на моята учителка по ориенталски танци, която за щастие ще е по същото време във Варна! Много ми се ходи и до Дуранкулак (бях забравила че ми се ходи ама ето че се подсетих), така че, golev, ще се притръшкам да ви посетим :icon_thumbup:

 

Кога си в Поморие, bone?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Да ви кажа честно, вече съм отвратен от по-голямата част от българското черноморие. Тази година от 23.08 до 03:09 ще прескоча до Рафина - курортно селце на морето в Гърция - хем да се видя с роднини хем да си почина на спокойствие. :mitsu-smiley:

Правилното решение според мен :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Правилното решение според мен :good:

 

Аз ходих в един курорт преди 10 дни - Nea Kalikratia. На 40 км от Солун е, ама все едно си на карибите. Такава е архитектурата. Супер беше! И като обслужване, и като море, и като удоволствие. И най-изненадващо искаха по 8 евро на човек за спане!!! Догодина знам къде съм на море и то не е в БГ така, че добро решение сте направили момчета!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От 07.08.2007 до 14.08.2007 вкл. ще бъда в Бургас ;)

 

Ще се разхождам и в: Несебър, Созопол, Приморско..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я тогава да си оставим телефоните.......... :icon_dance: Съгласни ли сте и ако да, то тук или на Лични съобщения.........

Можем да си направим и една морска среща на клуба......... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 6.08-12.08 съм на Черноморец. И от 12.08 до 19.08 ще се движа бавно в посока Варна. :icon_dance: .Ще има достатъчно време за биричка по морето. 0889755500, няма да е лошо да се засечем по пътя. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Среееее-ща! Срееее-ща! Срееее-ща! Ураааааааа! :icon_thumbup: :icon_dance: :icon_clap:

 

Виждам, виждам... митсубишита, които шарят по морските курорти и фенове, които се плацикат блажено във водичката.. мммммм сууууупер! Хайде, припомнете си мицу-басейна колко беше готин! Хайде сега мицу-моренце!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я тогава да си оставим телефоните.......... :icon_dance: Съгласни ли сте и ако да, то тук или на Лични съобщения.........

Можем да си направим и една морска среща на клуба......... :icon_thumbup:

 

Това със срещата ми допада.

 

Защо не обявим дата на която всеки ще може да дойде ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих в един курорт преди 10 дни - Nea Kalikratia. На 40 км от Солун е, ама все едно си на карибите. Такава е архитектурата. Супер беше! И като обслужване, и като море, и като удоволствие. И най-изненадващо искаха по 8 евро на човек за спане!!! Догодина знам къде съм на море и то не е в БГ така, че добро решение сте направили момчета!

 

 

Мдааа там е много хубаво, даже мога да уредя спане, щото имам приятел, който дава квартири там! ;)

Аз от кога казвам на някои хора да идем до Гърция! :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Е то остава да направим и морска среща на клуба в Гърция и това ще бъде "върхът на пирамидата" :icon_doh: :icon_thumbup:

Но тази година май ще има морска среща на южното черноморие.

Аз планувах да ходя на север, но при благоприятна дата ще променя плановете си и ще слезна на юг. :sunrise2:

Така че нека да определим дата за срещата.

4-5 август са събота и неделя, като следващата седмица е 11-12?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хей от една седмица не съм посещавал форума, а то какви приятни предложения имало. И аз съм с двете ръце за среща на морето. Като чета кой къде ще ходи, то май наоколо около Бургас и Южно Черноморие са си избрали по вече хора. Идеята е супер само за времето да се уточним.

 

А пък точно като става дума за време се сещам за едно предложение алтернатива - тъй като всеки си е планирал идването по различно време, например може да има две дати за срещи и кой когато може. Някой може и на двете да присъства :icon_thumbup:.

 

И също така организацията като започне да добива окомплектован вид, бих могъл и да уредя подходящо място за сбирка. А една такава среща подозирам че може да стане с приспиване примерно като в Ст. Загора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих в един курорт преди 10 дни - Nea Kalikratia. На 40 км от Солун е, ама все едно си на карибите. Такава е архитектурата. Супер беше! И като обслужване, и като море, и като удоволствие. И най-изненадващо искаха по 8 евро на човек за спане!!! Догодина знам къде съм на море и то не е в БГ така, че добро решение сте направили момчета!

Хммм... я кажи точно откъде се минава... аз ще ходя на Касандра/Криопиги. Проблема е, че пътя на Autoroute на MS свършва нейде до Солун :icon_blush:

Уви и на Гармин е същата...

 

Слави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...