Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Outlander 2.0 turbo - мнения


Препоръчано мнение

Привет! Бихте ли споделили впечатления за аутлендер 2.0 турбо мотора. Надежден ли е, защото прочетох, че двата по-малки мотора се славят като здрави и непретенциозни. Много по-скъп ли е за поддръжка от останалите два ? Има ли проблем с газифицирането ? Като разход на гориво как е ? Ей такива неща ако споделите ще съм благодарен, понеже не откривам инфо за този агрегат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти кажа само за газифицирането, според мен няма да има проблем да заработи на газ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет! Бихте ли споделили впечатления за аутлендер 2.0 турбо мотора. Надежден ли е, защото прочетох, че двата по-малки мотора се славят като здрави и непретенциозни. Много по-скъп ли е за поддръжка от останалите два ? Има ли проблем с газифицирането ? Като разход на гориво как е ? Ей такива неща ако споделите ще съм благодарен, понеже не откривам инфо за този агрегат.

.....зависи от моментното състояние на автомобила и колко си готов да налееш за евентуален ремонт впоследствие.....иначе мотора е ок, турбото ако е читаво, може да изкара дълго време ако се е ползвало преди това правилно, защото много хора правят грешка, като ръчкат колата и веднага след това гасят мотора.....

Частите не са кой знае колко скъпи, но има кофти точки -като например ръждата.....клеасват болтове и гайки и след това става лошо.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

На мен ми се вижда съвсем заводски излезнал Аутлендър. Единственото "поръчково", което виждам по снимките са ауспусите. Двигателя си е съвсем стандартния 4G63T. Под специфично сигурно имат в предвид, че има турбо. :D.

 

Също така въобще не съм убеден, че тази кола разполага със задни въздушни възглавници, Ел. разпределяне на спирачното усилие, Електронна програма за стабилизиране, Контрол на налягането на гумите, Система за защита от пробуксуване, Система за контрол на спускането, Система за подпомагане на спирането, Датчик за светлина, Сензор за дъжд. Автопилота не го видях, а Филтър за твърди частици и хладилна жабка не съществуват при този модел. И на последно място, на предната броня й липсват две от лайстните, продължението на арките на калниците (пласмасови са). Защо ги няма може само да се гадае, както и емблемата.:)

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имал е челен удар и са сложили нова броня. За това е без емблема и лайстните. Друго, което виждам е, че гърловината на казанчето за чистачки не е оригиналната, а е някаква универсална, може и от тази страна да е бил удара. Хидравличната течност е доста под минимума. Чистачките са различни - една шарнирна и една безшарнирна, явно са колкото да има.

 

Аз не бих си правил труда да я видя на живо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

в тоя ред на мисли - имал е проблеми с лявата врата, липсва капачето на болта, т.е. проблем с повдигача на стъклото и още нещо....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...