Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Коледна среща на клуба в София


Препоръчано мнение

За много години на всички фенове! На коледната среща на форума пред НИМ, на която и аз присъствах със зачервен нос, освен с отлични впечатления, си тръгнах и с три неща, които могат да се пипнат.

 

Получих подарък форумно-брандирани рамки за рег. табели, даже съм ги монтирал, но колата ми е много мръсна и още не е за показване на снимки. Само да отбележа, че със задната табела се получи много лесно, защото се оказа, че тя е откачана (поне два пъти) в сервиз за бояджийски работи по бронята.

 

Взех календар с три месеца на форума, който от днес е на почетно място в офиса, т.е. гледа се от мен постоянно.

 

И, на трето място, но не и по значение, взех и форумно-брандирана карта за отстъпки на бензиностанциите Еко. Което е конкретният повод за този пост. В пон-ник вечерта заредих на Еко на бул. Константин Величков, дадоха ми отстъпка с картата. По-късно установих, че отстъпката с тази карта е в размер 8 ст. на литър! Това е двойно по-голяма отстъпка от тази, която досега съм ползвал със (стандартната) Еко карта за отстъпки, която е 4 ст. Всъщност, със стандартната карта съм зареждал само два пъти - през април 2015 г. И днес може условията по нея вече да са други.

 

Все пак, интересно ми е да науча, дали тази форумно-брандирана карта на Еко е по-привилегирована спрямо стандартните карти и ако е така, на кого дължим тази привилегия, за да му благодарим сърдечно?

 

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По информация отпреди малко, клубната карта дава отстъпка от 5 стинки за литър газ. Класическата - 2 ст. в делнично време и 3 ст. в празнично.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пише, че при дизел отстъпката е 4/6 ст., но с форумната карта ми дадоха 8 ст. в понеделник привечер, което е двойно по-голяма отстъпка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отстъпките на Еко са:

 

EKONOMY A95H -0,08лв./л

 

ДИЗЕЛ EKONOMY -0,08лв./л

 

АВИО ДИЗЕЛ -0,08лв./л

 

АВТОГАЗ - 0,05лв./л

 

100 Speed бензин - 0,10лв./л

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...