Премини към съдържание

Избор на сервиз


Препоръчано мнение

Здравейте ! Преди около месец си сбъднах една мечта - купих си Паджеро. Колата е нова и в гаранция, докарах я от Германия. Сега е време да избера сервиз, в който да я поддържат и да сложат малко екстри, защото я взех доста "постна" :) Имам майстор, при който мога да оставя колата без никакви притеснения, но ако пипа по нея ще и падне гаранцията, а и не е специализиран. Така че възможните варианти останаха Балкан Стар и Ратола София. Моля за Вашата помощ и съвет - кой е правилния избор? Знаем какво се случваше в част от родните сервизи и за съжаление след разговор с приятели - явно още се случва ( немърливост, подмяна на части,...). За радост, не съм чувал подобни истории за Митсубиши, но ще съм благодарен ако ми дадете бърз съвет, защото нямам опит, а трябва да взема решението бързо. Поздрави на всички притежатели на марката, вчера карах по едни ливади - колата е просто супер !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом и собствениците на гаранционни Мерцедеси реват от БС няма какво да ги коментираме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията ! Двама близки приятели с мицубишита ми препоръчаха горещо Ратола София. Ще дам отзиви след посещението :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

В Ратола София търси Росен Лашов - надявам се човека да помогне, защото е прекрасен професионалист!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Ратола София търси Росен Лашов - надявам се човека да помогне, защото е прекрасен професионалист!

Роската е пич, потвърждавам.

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роската е пич, потвърждавам.

Щом е Роска, как няма да е пич .:D

Ба си, какви времена настанаха пак, като едно време при социализЪма, :) като ходиш на сервиз трябва да се обаждаш на някого .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Преди около месец си сбъднах една мечта - купих си Паджеро. Колата е нова и в гаранция, докарах я от Германия. Сега е време да избера сервиз, в който да я поддържат и да сложат малко екстри, защото я взех доста "постна" :) Имам майстор, при който мога да оставя колата без никакви притеснения, но ако пипа по нея ще и падне гаранцията, а и не е специализиран. Така че възможните варианти останаха Балкан Стар и Ратола София. Моля за Вашата помощ и съвет - кой е правилния избор? Знаем какво се случваше в част от родните сервизи и за съжаление след разговор с приятели - явно още се случва ( немърливост, подмяна на части,...). За радост, не съм чувал подобни истории за Митсубиши, но ще съм благодарен ако ми дадете бърз съвет, защото нямам опит, а трябва да взема решението бързо. Поздрави на всички притежатели на марката, вчера карах по едни ливади - колата е просто супер !

Колега, когато купуваш нова кола, трябва да си я вземеш с екстрите, които са ти необходими. Всяка една екстра, добавена допълнително ще ти струва повече, отколкото ако беше взел колата с нея. Съвсем отделен е въпроса, че допълнително поставената екстра не е като фабрично монтираната.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, когато купуваш нова кола, трябва да си я вземеш с екстрите, които са ти необходими. Всяка една екстра, добавена допълнително ще ти струва повече, отколкото ако беше взел колата с нея. Съвсем отделен е въпроса, че допълнително поставената екстра не е като фабрично монтираната.

за екстрите: така е, но аз можех да избирам от наличните при дилъра автомобили и избора беше: или почти всички екстри и съответно доста по-скъпа или базовото оборудване. А и държах да е с ръчни скорости, а такава имаше само една налична... За сега ще сложа само един ролбар отпред и парктроник. Благодаря много колеги, ще потърся Росен Лашов !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

От личен опит между Ратола София и БС София - БС София там от преди няколко години имат MUT III последният път когато ходих ме вързаха на него и ми изтриха грешки и повече грешка не съм имал а отидох за програмиране на ключ и за теста пари не ми взеха. Преди това в Ратолата всеки месец ходех и се грешки с техния MUT II уж ги трият за по 20 лв ама по скоро уреда им е счупен и ги набиват. то по добре с елм сам да си оправиш. :icon_rock:

Редактирано от pustinq
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миро, те почти всички клиенти си мислят, че като идат да им изтрият грешките и ще им се оправи колата, ама попаднали при правилния майстор, разбират че не е така работата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Използвам темата за да попитам:

Има ли някой мнение за Дисиком ООД - Севлиево, оторизиран сервизен център на Балкан Стар Мотърс?

Предстои ми компютърна диагностика на Колт VI и мисля да ги посетя, че са ми най близко. Ако знаете добър такъв сервиз около Павликени, моля споделете, защото имам проблем с ел. волана.

Редактирано от aalexieff
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Използвам темата за да попитам:

Има ли някой мнение за Дисиком ООД - Севлиево, оторизиран сервизен център на Балкан Стар Мотърс?

Предстои ми компютърна диагностика на Колт VI и мисля да ги посетя, че са ми най близко. Ако знаете добър такъв сервиз около Павликени, моля споделете, защото имам проблем с ел. волана.

 

Не че нещо ама тия фалираха мисля. Сега за Коледа като се прибирах, шоурума беше празен и нямаше вече и логота на Мицубиши! А и да добавя че там за гаранционно обслужване искаха 20-30 лв по ефтино от БС София, така че не е голяма далавера като цяло, а колко разбират майсторите ако виждат от дъжд на вятър кола е друг въпрос ..

Редактирано от silveria
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...