Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Газова уредба


Препоръчано мнение

здравейте !!! скоро си купих мицубиши лансер 1.6 16 v110 к.с. 95г.(което е на снимката)някой има ли опит с газовите уредби,защото ми предлагаха газов инжекцион обаче малко скъпичко ще ми легне .чудя се дали да и сложа обикновена за 500лв и дали има някакви рискове защото пичовете от брц сервиза в пловдив малко ме наплашиха (а може и това да е търговски трик защото г.инж. е 1600 лв)ако някой има опит или разбира малко повече нека да сподели ще му бъда благодарен :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че са те наплашили...

Има много информация във форума, потърси.

Има рискове, които ти трябва да си премериш и да вземеш отговорно решение, след като ги прецениш от твоята гледна точка. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И двигателят ти не е 110 к.с а е малко повечко, но за 3 коня няма да спорим. Газовия инжекцион е голям + , въпроса е дали може да си го позволи човек. Хората са казали: Не съм толкова богат, за да си купувам евтини неща. Иначе има смисъл от него. Със игурност ще е по-високо КПД-то на двигателя ако си с газов инжекцион спрямо обикновената газова, и разхода на гориво ще е малко по-нисък. Няма да има рискове от гърмежи в колекторите. Аз също бих си сложил газов инжекцион на моята бъдеща кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колекторите са ми метални но мерси се пак за съветите ще си помисля още малко засякох я за сега ми гори 7/100 което е много малко за лудницата в пловдив

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колекторите са ми метални но мерси се пак за съветите ще си помисля още малко засякох я за сега ми гори 7/100 което е много малко за лудницата в пловдив

Колега, ако разхода ти е наистина такъв изобщо не ти трябва да се занимаваш с газови уредби... :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега моето :mitsu-smiley: е същото като твоето само че е произведено 94г. с газова уредба е на BRC но е слагана в Италия просто така я купих. Нямам абсолютно никакъв проблем на газ, скоро ходих в сервиза на BRC в Пловдив и го гледаха умно как е направено :) имах малък проблем с газовата и за това ходих в крайна сметка нищо не можаха да ми помогнат само ми показаха къде е управляващият чип на газта за мен това беше достатъчно и още се прибрах и я оправих(1 реле и 1 кондензатор бяха скапани). Няма гърмене без проблем си е .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...