Премини към съдържание

Откраднато черно Mitsubishi Pajero 3.2 DID, къса база (3 врати) в гр. София


Препоръчано мнение

Откраднато черно Mitsubishi Pajero 3.2 DID, къса база (3 врати)

 

 

 

Здравейте приятели,

 

Редовно посещавам форума и се радвам на писаното макар и да не се включвам.

 

Искам да ви споделя за моят случай. Откраднаха ми колата- черно Mitsubishi Pajero 3.2 DID, къса база (3 врати), 2001 година, с регистрационен номер СА 2524 СТ. Модела е с хромираните огледала и задни светлини. Автоматична скоростна кутия и черен кожен интериор.

Случва се тази сутрин (15/04/2015г.) межу 08:15 и 08:35 ч в столичния квартал Младост 2 пред блок 207, вх. 1.

В 08:15 мой съсед вижда от прозореца си, че колата е паркирана на мястото където съм я оставил, а аз установявам липсата на автомобила в 08:35ч.

Колата е пусната за издирване в 7мо РУП и сигнал е подаден при застрахователите (Армеец).

За съжаление в момента не мога да кача снимка на автомобила, тъй като съм на работа в офиса и нямам под ръка снимки, но предполагам всички знаете как изглежда дадения модел.

 

Моля всички, които имат информация да ми пишат или да се обадят на 0879 333 405- Иво.

 

Благодаря ви! Бъдете живи и здрави!

 

Поздрави,

 

Иво

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Иво,

 

Искрено съжалявам за вашата загуба. Хубаво е да споделите дали има някакви отличелни белези. Например : ударена предна/задна броня, калъф на резервна гума, някакви лепенки по стъклата...

 

Съветвам ви да пуснете тема в офроуд форума, там имат цял раздел за откраднати автомобили.

 

Пожелам да си го върнете възможно най-скоро, ако ли не да си вземете парите от застрахователя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте iansto,

 

Благодаря Ви за отговора!

 

Пуснал съм и там тема в раздел "Откраднати МПС"

 

Отличителни белези няма, колата свети и крещи "вземи ме"!

 

Резервната гума няма калъф, задните стъкла са фабрично затъмнени. Задният спойлер е счупен от лявата му страна. Може би това е по-скоро по-подходящо като отличителен белез, но е нещо малко и трудно забележимо...

 

Дори и да взема парите от застрахователя, пак ми е кофти като знам какви хубави спомени имам с тази кола и колко добре съм я стегнал. Можеше да стигне до Луната и обратно, а относно парите за ремонти и смяна на части, направо излизат половината стойност на джипа.

 

Ще стискаме палци и да видим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, съжалявам за загубата на такава хубава кола.

Аз всеки ден обикалям цяла Варна и доста голяма част от Североизточна България,

така че имаш думата ми, че ще съм на четири очи. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Междудругото в София Дианабад преди 1-2 седмици бяха разбили също едно такова паджеро черно дълга база автомат но нещо не са могли да го запалят явно и го бяха оставили с отворени врати, изпотрошени пластмаси под кормилото и полято вътре с двигателно масло. Голяма мизерия бяха направили на човека. Незнам дали е регистриран тук. Нещо започват да се оглеждат в тия джипки и не е надобре. Предполагам че ги взимат за части.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Междудругото в София Дианабад преди 1-2 седмици бяха разбили също едно такова паджеро черно дълга база автомат но нещо не са могли да го запалят явно и го бяха оставили с отворени врати, изпотрошени пластмаси под кормилото и полято вътре с двигателно масло. Голяма мизерия бяха направили на човека. Незнам дали е регистриран тук. Нещо започват да се оглеждат в тия джипки и не е надобре. Предполагам че ги взимат за части.

..........Това беше при мен след това, крадат ги основно заради помпите и турбините, не рядко и за други неща......голямо чудене беше когато се подхвърли информация за друга дейност,крадат ги,после ги прекарват незнайно как през границата и отиват за атентати на ислямска държава...... :icon_hmm: :icon_doh:

.......Иначе ти съчуствам за джипката ,ако си търсиш друга такава, имам една за продаване ,но е единствената в БГ с бензинов мотор ( естествено и на газ с най висок клас АГУ ГИ....)

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..........Това беше при мен след това, крадат ги основно заради помпите и турбините, не рядко и за други неща......голямо чудене беше когато се подхвърли информация за друга дейност,крадат ги,после ги прекарват незнайно как през границата и отиват за атентати на ислямска държава...... :icon_hmm: :icon_doh:

.......Иначе ти съчуствам за джипката ,ако си търсиш друга такава, имам една за продаване ,но е единствената в БГ с бензинов мотор ( естествено и на газ с най висок клас АГУ ГИ....)

Прати някоя снимка на л.с. и ориентировъчна цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Убедил съм се, че ако ти откраднат нещо, после съдбата ти поднася друг предмет, който ти носи повече щастие.

Нищо на тази земя не се губи.

Живи и здрави, ще си купиш друг! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..........Това беше при мен след това, крадат ги основно заради помпите и турбините, не рядко и за други неща

 

Пламка, разбили са ти дългата база ли ве?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пламка, разбили са ти дългата база ли ве?

........не бре, онова от Дианабад беше след това за ремонт при мен.....всичко е тип топ, дори и маслото махнахме успешно, но то май не беше масло......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за кражбата.Дано го намериш и всичко да е наред.Човек, когато губи не знае какво печели и когато печели не знае какво губи.КЪСМЕТ !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Приятели,

 

Благодаря ви за подкрепата!

 

Пиша отново тук, за да ви дам малък "ъпдейт":

 

1. Джипа не беше намерен. Застрахователите нямат желание да плащат, търсят за какво да се захванат, та да избягат от отговорност.

2. Полицията работи с джамбазите. След проведен разговор с няколко спецченгета които се занимават с издирване на крадени коли, те направиха признание пред мен, че си "пият бирата" с джамбазите. Увериха ме, че ще кажат на крадците да ми върнат джипа ако не е разглобен.

3. За ваша сигурност, отделете малко време и направете скрити бутони за запалване- поне два. Просто и ефективно. Алармата е задължителна.

4. Ако имате финансовата възможност, поставете GPS- проследяващо устройство. Повечето джамбази ползват тапи за заглушаване на сигнала, но рано или късно тапите биват изключени и сигнала възстановен.

5. Правете застраховка "Каско" в някоя компания, която няма преки връзки с подземния свят. Няма да правя реклама, но всички знаете поне едно име на чуждестранна застрахователна компания.

6. Четете внимателно договора за "Каско" при подписване. Всяка точка, която несъответства с нещо, бива използвана срещу вас като отказ за изплащане на щетата.

 

Това е засега от мен. Желая ви много здраве и да не ви се налага да минавате през тези спънки в живота!

 

Поздрави,

 

Иво

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега мога да си представя през какви филми си минал и ти съчувствам. Те за това хората бягат от тази куца държавица, която всякак си е против тебе...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...