Премини към съдържание

Проблем с автоматичното нивелиране на фаровете?


Rangel Simov

Препоръчано мнение

https://www.dropbox.com/s/g0dm5gwuqwy6wfd/IMAG0924.jpg?dl=0

 

Ето това се появи, прочетохме грешката, даде че е в кабел между модула и компютъра, изчистихме я и повече не се появи на лаптопа, но на колата си седи. Идеи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

P.S. Пробвах сега като се стъмни дали работи, не работи :)

Виж да нямаш някоя откачена биелетка от машинките които вземат информация за височината на окачването, може да се е измъкнала при някой по голям трап, :) каквито е много трудно да намериш по нашите пътища .:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не :), пишеш за проблем май с CAN ако не бъркам :)

......ти хубаво ме урочаса......преди малко и аз светнах .......за сефте, обаче не мен ми каза че има проблем с заден десен датчик......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

......ти хубаво ме урочаса......преди малко и аз светнах .......за сефте, обаче не мен ми каза че има проблем с заден десен датчик......

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Лоша работа, трябва да ходиш на майстор :lol: или да си я оправяш сам, което е равносилно, защото на края няма кой да ти плати за труд . :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има един модул 8634A04, отговарящ за реглажа. Намира от дясната страна на таблото. До него се стига, като свалиш жабката. Проблема може да е в него.

http://www.ebay.com/...6171b46&vxp=mtr

http://www.ebay.co.uk/itm/Steuergerat-Mitsubishi-Outlander-II-8634A022-031800-1090-/380746514701?pt=DE_Autoteile&hash=item58a642c10d

 

Цената е дебела. Така че първо диагностицирай в БС и тогава се мятай да търсиш.

Редактирано от kesten
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма как системата да не дава грешки и да е повреден този модул.

.......на моята даде грешка "заден датчик" ,ама ще направя процедурата за замерването му и тогава ще търся решение.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миро, нищо не даде като грешка, при Пламен, а първия път тука до нас даде грешка ала бала нещо CAN :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, защо не отидеш в оторизиран сервиз, а се занимаваш с "глупости"?! Може този проблем вече да е отстраняван. Вероятността да попаднеш на "твоят" майстор е много по-голяма, отколкото някой тепърва да се учи на колата ти!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно за това ти писах, че след като стартирате процедурата за адаптация от тестера или ще я направи и сигнализацията ще изчезне или ще върне съобщение за грешка. Системата е сравнително капризна и мисля, че освен с оригиналния тестер от Mitsubishi с друг няма да стане. С какъв тестер правихте адаптацията?

 

Нямат MUT-3, ако това питаш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От днес вечерта вече няма проблем, само си се оправи - как не знам, най-вероятно е някоя връзка, букса или кабел, ще трябва да се мине по веригата. Мицубиши е последното място на което бих си дал парите, достатъчно си учиха по моята кола... не можаха да я накарат като ЧИСТО НОВА, да не върви на една страна :). Нищо лично към никого, просто много пари - за нищо съм дал там. Може аз да не съм имал късмет.

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.......на моята беше се счупила планката ( метална)на която се държи щангичката,която седи м/у датчика и носачча.....оказа се че тя е на ябълки като биалетки и беше клеасала яко,вследствие на което се е скъсала планката....т.е. проблема си е чисто механичен.....оправих го и сега не ми свети досадно......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз за сега нямам проблем :). Сама си се оправи, но ще трябва да ти я докарам за това дето тропа и тогава може да ги прегледате всичките кабелчета и букси :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...