Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем Mitsubishi Galant


martin isperih

Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Имам проблем колата ми губи мощност и ми светва чека (2.4 gdi) от какво може да e, казаха ми че може да е gdi помпа? Някой ако е имал подобен проблем да помогне?

Редактирано от Светльо Ангелов
Пиши грамотно!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

От Исперих - право в Пловдив и няма да имаш проблем с колата.

Телефона на Милен го има в профила му. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждал си ме, много лошо се отнесе с мен, на първите 2 минути ме обяви за некадърен и там приключих с теб.

Написах дълъг пост, но го изтрих, защото не си заслужава да отежнявам темата.

Питащия просто да си прочете коментарите и да си реши сам.

Вероятно няма да се хване да прекосява страната до Пловдив, въпреки че специалиста там е добър, но Шумен ей го къде е.

Но той пита: "Някой ако е имал подобен проблем да помогне?"

 

По чуждите форуми казват да провериш или почистиш:

- MAF/MAP

- бензинов филтър - моята кола не палеше заради този филтър

- свещи кабели

- обаче казват, че точно помпата и разпределител на налягането прави точно това

ето линк - http://en.allexperts.com/q/Mitsubishi-Repair-824/f/GDI-fuel-pump-issue.htm

Можеш да си превеждаш с гоогъл трънслейт, ако не знаеш езика.

 

Цитат на предните тирета:

Since you don't have any mileage; I am going to start with basics. Tune up. When was the last time you tuned the car? Plugs, wires, air filter, oil filter, and P.C.V valve? When was the last time you took a rag, and cleaned the M.A.F/M.A.P., and throttle body? When was the last time you replaced the fuel (petro) filter? Clutch: is your clutch slipping? Good test for the is place the cat on a level surface. Put it in high gear(5th in this case), and let out the clutch until the cat starts to stumble/stall. The higher the clutch pedal is the more the clutch is worn, and could fail at any moment.

Редактирано от Subsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням за такъв случай и дори не знам колата ти ,вероятно е Галант.....но ако си дошъл директно с отговорите ,а не с въпросите, може и да съм се отнесъл ( не лошо) по особено, особено ако на главата са ми 10000000 неща.......така че всеки си решава сам за себе си.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...