Премини към съдържание

Здравейте колеги


renegades

Препоръчано мнение

Здравейте колеги искам да се похваля и аз. Миналата седмица се сдобих със Галант 2.5 V6 24V 163 k.c.. Колата е повече от уникална мисля утре да постна и някоя друга снимка да я видите. Всичко по нея работи нов внос е от Австрия и учудващо няма ръжда по нея. Само един проблем имам не мога да си намеря железни джанти 16 за него обаче продължавам да търся ако някой има идея от къде мога да намеря да сподели. Мерси за всичко надявам се дълго да съм с тази марка и специално този модел. Поздрави на всички

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да прав си колега извинявам се на модераторите дали ще може да се премести в правилния раздел темата. Пак се извинявам страшно много

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, ето го звяра. Имам един проблем, не мога да си намеря джанти 16 за него. Направо съм в приключение. Някой има ли някаква идея къде да търся?. Мерси на всички за пожеланията. Поздрави.

post-18750-003984600 1416515673_thumb.jpg

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Красавица,много безаварийни колега.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито да го караш без проблеми!

ако не си я вкарал ти от странат не вярвай като ти кажат от коя страна е !От лепенки до сервизни книжки. Щом и ръжда нямаш може от Италия или Испания да е . Но това няма значение важно е да си нацелил колата на сърцето си !

Все пак не е нова да търсим кусури .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито да го караш без проблеми!

ако не си я вкарал ти от странат не вярвай като ти кажат от коя страна е !От лепенки до сервизни книжки. Щом и ръжда нямаш може от Италия или Испания да е . Но това няма значение важно е да си нацелил колата на сърцето си !

Все пак не е нова да търсим кусури .

В Италия нямат такива Галанти, а от Испания едва ли някой ще я докара, защото километрите са много и транспорта си е цифра. Всъщност, няма значение от къде е, важното е да е запазена.:icon_thumbup:. Честито и от мен на новия собственик!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...