Премини към съдържание

Колко струват нови супорти за галант V6?


Andy Van Der Drift

Препоръчано мнение

Живо се интересувам от цената на нови супорти (ляв и десен) за двубутални спирачни апарати плюс болт-водачите, защото ми писна от това тракане. Излагам хубавата кола и се срамувам да я карам така.

Ако може да ми кажете по кой партиден номер да търся. Имах линк към сайт с номера на частите, но го загубих. Стават ли от други модели? Предполагам че цената няма да е под 200 лева за двата, но все пак да питам.

Намирам за колт, каризма, спейс стар, спейс вагон, паджеро, но за галант - ТЦ. От Outlander? Дават спирачния апарат че е същият. Би трябвало да става. Цената на апарата е 275 кинта без доставка (от Германия). Не че що го купя и то там, но е някакъв ориентир за цените.

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега и моите тракаха докъто не навих на водачите/болтовете/ една лента която се използва за тръбопроводите на климатиците.Стават като нови.Ако си си решил си купи просто ти споделям как си реших проблема.Навивал съм тефлонова лента,но не става.Става и с разпробиване,втулки и т.н. но ти се прецени.Ето ти линк към лентата ,ако те интересува.

http://kamini-germant.com/33/35/277.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е парт номера на супорта? (еднакъв е ляво/дясно)

Какво е крепежното разстояние на супорта 128/158mm? (На Outlander e 158mm)

От тук може да се провери.

На моя излиза MB618218 (двубутален, 276мм диск, 128mm).

В mitsubishiparts цената е 66.77$.

 

С какво смазвате вашите водачи и подходящо ли е то?

(аз лично съм поръчал да ми търсяt toyota 08887-80609)

Редактирано от frantic_
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега и моите тракаха докъто не навих на водачите/болтовете/ една лента ...

http://kamini-germant.com/33/35/277.html

Колега, струва ми се това е неподходящо, защото цилиндричната част, в която се движат двете шпилки не се износва равномерно. MMotors го е обяснил добре в една друга тема и аз вярвам, че и при мен е така.

 

Също се интересувам от цената на супорти на двубуталния и/или от това как и къде може да се разпробият наличните + изработка на нови шпилки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За смазването - рициново масло - 85ст от аптеката. Със смяната на гумите в края на зимата, така я карам аз. Пробвал съм и със специализирана грес с по-лоши резултати, в смисъл след година има наченки на спичане, докато рицина си седи течен.

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...