Премини към съдържание

От къде мога да си купя


Препоръчано мнение

Някои знае ли къде мога да си купя брони (предна задна) и прагове за колта ми ....

всичко по поръчка ли става или има магазин където продават ?

Някои има ли такава информация ? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С праговете работата е много тегава. Аз лично за моя неможах да намеря. Колегата Miroslav ако може да помогне, но му пусни рамата наистина защото без нея просто все едно да търсиш нещо което не е за твоята кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С праговете работата е много тегава. Аз лично за моя неможах да намеря. Колегата Miroslav ако може да помогне, но му пусни рамата наистина защото без нея просто все едно да търсиш нещо което не е за твоята кола.

JMBMNCA4APU508893

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

в мобилето има 1 колт който е обявен като 96-та но е 92=>95 .... мисля че беше обявен за 150-200лв .. и се продава на части ... Пробвай да звънеш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

в мобилето има 1 колт който е обявен като 96-та но е 92=>95 .... мисля че беше обявен за 150-200лв .. и се продава на части ... Пробвай да звънеш :)

Май в началото не се изразих правилно... искам да си взема различни .. то ест не оригинални брони и прагове а малко по-фешън ... (тунинг изпълнения) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ми ти по-добре се обърни към някоя тунинг фирма и ще стане без да си сменяш частите по колата. :drive: Трудно ще намериш (дори невъзможно) оригинално опически тунинговани части. Пък и тези коли са достатачно красиви и без тунинг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пък и тези коли са достатачно красиви и без тунинг.

 

Преди година и половина и аз исках супер много да си "Тунинговам колата" в началото беше с оригинален оптически тунинг (оригинални спойлери прагове итн) но си мислех че не е достатъчно :icon_blush: . Взех че утидох при един пич и си смених предната брония задната и си надупчих капака (оставих само оригиналните прагове) .... И сега какво става .... ТЪрся си оригинални бронии :) Писна ми от тези тунинги :icon_crying: !!! Всеки гледа все едно " си му изял закуската" опираш тук там .... незнам вече съм против тези работи ...

Ако си от София ще ти дам телефона на един мой човек който прави брони итн от стъклопласт и може да ти направи каквото си пожелаеш ! :) Но е много важно боядшията да е добър защото иначе се губи смисъла ....

Препоръчвам ти да си сложиш само едни хубави джанти с едни ниско профилни гуми и това е :)

Но ти си знаеш най добре :)

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди година и половина и аз исках супер много да си "Тунинговам колата" в началото беше с оригинален оптически тунинг (оригинални спойлери прагове итн) но си мислех че не е достатъчно :icon_blush: . Взех че утидох при един пич и си смених предната брония задната и си надупчих капака (оставих само оригиналните прагове) .... И сега какво става .... ТЪрся си оригинални бронии :) Писна ми от тези тунинги :icon_crying: !!! Всеки гледа все едно " си му изял закуската" опираш тук там .... незнам вече съм против тези работи ...

Ако си от София ще ти дам телефона на един мой човек който прави брони итн от стъклопласт и може да ти направи каквото си пожелаеш ! :) Но е много важно боядшията да е добър защото иначе се губи смисъла ....

Препоръчвам ти да си сложиш само едни хубави джанти с едни ниско профилни гуми и това е :)

Но ти си знаеш най добре :)

 

:rulez:

От една страна си прав... предния ми колт беше свален и със щплентове на капака със джанта 15" и гума 195.50.15 и всички много го заглеждаха... но това не ме е дразнило ... даже напротив харесвам когато виждам че се кефят на колицата.. но има и завистливи които могат да ти направят мръсно при първа възможност...

Иначе съм от Бургас.. някои ако знае майстор тук които ги прави моля да каже :)

Интересно ми е защо ти търсиш оригинални при положение че си инал такива... да не си ги разменил със новите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иначе съм от Бургас.. някои ако знае майстор тук които ги прави моля да каже :)

Интересно ми е защо ти търсиш оригинални при положение че си инал такива... да не си ги разменил със новите :)

 

:icon_blush:

Защото преди 2 години един пич даде на задна за да подгони 1 който му беше влезнал в платното и познай в кой се одари :) нищо ми нямаше де, само бронята и капака се пукнаха.... даже не засегна и радиатора :rulez:

 

и тогава реших да я "тунинговам" .... но вече ми писнаха тези неща с броний от еклипсе итн ...

Оригинални брони с оригинално спйлерче под бронята си е най добре :) ( мое мнение) ПИСНА МИ ОТ ТУНИНГИ !!! (селски оптични имам ж предвид) :D

Да не забравиме все пак че най важйното е какво имаш под капака, окачването итн. :)

 

:mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напълно те подкрепям iNFECTED. Моята колица беше с едни грозни тасове и могато видях под тях оригиналните капачки на джантите просто ги изхвърлих тия грозотилища (тасовете). Много по-приятно ми е когато видя една лъсната кола с хубави джантоци, които я отварят отколкото колите на дивите селяни с пеики по багажниците или да немогат да минават през легналите полицаи че ще се строши стъклопласта, или ще падне една лопата кит от тях. Производителя си е преценил как трябва да изглежда автомобила, а и тия архитекти които създават дизаина на автомобила си знаят работата. Ако си ряшил да наливаш пари в това си е напълно твое право.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Аз лично не бих пипал нищо по един колт.Парите който ще дадеш за прагове,брони капаци и т.н бих ти препоръчал да ги вкараш за интериора в колата има толкова много гъдели в който може да вкараш тиа пари и ще ти е по кеф :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има няколко вида брони така, че си избери, после и сложи вежди на калниците но с цвета на колата и оригинални! Праговете стават от Фиат, ама кой беше точно... /не съм привълженик- оргиналните са си екстра/, а - на предната и задна броня сложи по една престилка, то е танко но прави хубав вид /не съм сигурен как се казва/. Махни навсякъде дръжките и ключалките, а така също и емблемите, достатачна е тази на волана. Забелязъл съм, че джантите с борд отварят най-добре визията ;)! Всъщност имаше един сайт coltmania.de , може да надзърнеш в него! И в никакъв случай не я прави склуптора просто /това е мое мнение/ е страшно грозно и по скоро ще я гледат, за да ти се смеят! В Равда имаше един сполучлив Colt, ама и той почна да погрознява!!! Виж моя в галерия колко изчистен си беше, така и не можах дълго да му се порадвам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Оригиналните брони ще ти струват колкото тунинга. Аз направих тази грешка имам колт 89-та от старите, 150 лв му е оригиналната броня, 2-ра употреба по добре. Направи си тунинг, пак е толкова пари поне ще ти харесва както ти си си искаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз като си взех колтчето беше гробище горкото. Но сега вече е реставрирано :D Та мисълта ми беше, че така е хубаво защото когато си го правих и ходих в една фирма и ми свиха прагове по мое желание от ламарина, после си ги заварих и готово. Но това е в случай като моя, когато колата след това я чака боядисване :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...