Премини към съдържание

3-та национална среща на клуба


Препоръчано мнение

силно ми се иска да дойдат и повече тогава наистина ще бъдем безпорни шампиони :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Колеги, мислете, хубаво мислете, че след празниците ще резервираме бройка, да няма после сърдити... :D

 

който заявил до 28 май заявил, после няма да е невъзможно, но не давам гаранция!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мислете, хубаво мислете, че след празниците ще резервираме бройка, да няма после сърдити... :D

 

който заявил до 28 май заявил, после няма да е невъзможно, но не давам гаранция!

и аз това им разправям да мислят и да идват :drive: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_crying: Аз за съжаление няма да мога да дойда, защото ще пътувам извън страната. И още от сега Ви пожелавам на всички колеги да си искарате монго яко :icon_bye: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: DANI пиши ми двойна стая с ВЕЧЕРЯ , а пък ако съм с повче дъщери

ще му мисля на място :mitsu-smiley: . И аз ще пътувам с ГАЛАНТА :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно и аз ще дойда,но само ако не съм командировка!Ще разбера след 30.05.07,"Риск печели,риск губи'',а и времето ако е хубаво може и на тревата да се спи :icon_rock: :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

още две двойни стаи, за мене и Емил!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сърбят ме пръстите да напиша, че ще дойда на срещата и аз....но уви, имам проблем, който не зная, дали ще бъде отстранен до обявената дата. Ето защо ще ви пожелая да си изкарате страхотно, а ако при мен нещата се оправят, то ще дойда и без предварителна резервация. Доколкото разбирам, хотелът е голям и места едва ли ще липсват.:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сърбят ме пръстите да напиша, че ще дойда на срещата и аз....но уви, имам проблем, който не зная, дали ще бъде отстранен до обявената дата. Ето защо ще ви пожелая да си изкарате страхотно, а ако при мен нещата се оправят, то ще дойда и без предварителна резервация. Доколкото разбирам, хотелът е голям и места едва ли ще липсват.:)

Спокойно, ще се оправят нещата............само се разберете там с "монтьорчетата" :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още една двойна стая и места в ресторанта :drinks:

За вечеря не смея да поръчам за двама, защото половинката ми ще е в 7-ми месец и не знам какво ще иска да яде :D

В крайна сметка ще поръчваме на място, само две места в ресторанта запазвам.

Интересува ме дали може да се правят някакви процедури, така и така сме на бани?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сърбят ме пръстите да напиша, че ще дойда на срещата и аз....но уви, имам проблем, който не зная, дали ще бъде отстранен до обявената дата. Ето защо ще ви пожелая да си изкарате страхотно, а ако при мен нещата се оправят, то ще дойда и без предварителна резервация. Доколкото разбирам, хотелът е голям и места едва ли ще липсват. :)
:mitsu-smiley: Ако имаш проблем с превоза до там и обратно, ще се радвам да пътуваме заедно. Тъкмо ще се върнеш назад във времето с моя дядо Галант :icon_blush: :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги напомням ви, че в сряда ще се обадя да резервирам местата за хотела и вечерта за ресторанта ще предвидя и апартамент за Емо.

Моля ви да вземете решение до утре, тези които се колебаете...! :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

актуализиран списък на желаещите за резервация

----име-----------|-----стая-----|----вечеря----|

 

Jolly roger--------|----двойна--|------да--------|

Big Boss----------|----двойна--|------да--------|

Shoker------------|----двойна---|------да-------|

DJ Tymbi----------|---двойна---|-------да-------|

Сивушка----------|---двойна---|------да--------|

Tmintov-----------|---двойна---|------да--------|

Golev--------------|---двойна---|------да--------|

Bate_pleven------|---двойна---|------да--------|

КОКИ-ЛАНС------|----двойна---|------да--------|

Mitsubishi---------|----двойна---|------да--------|

Silveria------------|----двойна---|------да--------|

DANI MG----------|----двойна---|------да--------|

Mali---------------|----двойна---|------да--------|

IVAN4x4----------|----двойна---|------да--------|

vevas-------------|----двойна---|------да--------|

Gorin--------------|----тройна---|------да--------|

иво дизела------|-апартамент-|------да--------|

asent-------------|----двойна---|------да--------|

jorgovd-----------|----двойна---|------да--------|

thedivine---------|----двойна---|------да--------|

Емил--------------|----двойна---|------да--------|

vlad---------------|----двойна---|------да--------|

Avtomata--------|----двойна---|------да--------|

Rainman---------|-апартамент-|------да--------|

Бай Малин------|----двойна---|------да--------|

sunnyboy115----|----двойна---|------да--------|

 

моля, ако съм пропуснал някой да си каже :) , за да го добавя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ако имаш проблем с превоза до там и обратно, ще се радвам да пътуваме заедно. Тъкмо ще се върнеш назад във времето с моя дядо Галант :icon_blush: :mitsu-smiley:

Благодаря за поканата Бояне:) С удоволствие бих се возил при теб, макар да считам, че част от тръпката при тези срещи се крие в това да пристигнеш на мястото със собствената си машина. Аз обаче все още не съм наясно, дали бих могъл да дойда...независимо, дали ще е с моят автомобил, или с друг:( А виждам, че Дани е избъразал да ме запише сред заявилите резервация?:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...А виждам, че Дани е избъразал да ме запише сред заявилите резервация? :)

 

Резервацията не ангажира по никакъв начин! :)

Но аз съм длъжен да предвидя и 1% вероятност да има да дойдеш да се почувстваш като всички останали и всичко да ти е подсигурено!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Резервацията не ангажира по никакъв начин! :)

Но аз съм длъжен да предвидя и 1% вероятност да има да дойдеш да се почувстваш като всички останали и всичко да ти е подсигурено!

Благодаря, Дани:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:bounce8:

Пишете ме и мен :)

Предпочитам ако има някакво апартаметче, че ще бъдя с жената и 2-те щерки(4 и 1 години).

:bounce8:И аз с жена и две щерки (8 и 2 години) :icon_baby:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги утре в 9:00ч. резервирам стаите! :)

за момента са 25 двойни стаи, 1 тройна и 2 апартамента.

колегите с тройна стая и апартамент да знаете, че цената няма да е тази, която е за двойна!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Резервацията е направена, както за ресторанта, така и за хотела!

Ще е добре да ориентираме персонала в ресторанта към каква вечеря ще се насочим, за да ги улесним.

Още мисля как е най-удобно хем да не ви задължавам да си поръчвате от сега вечеря, хем да не се наложи да се чака твърде дълго за салата и пържола на 23-ти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Резервацията е направена, както за ресторанта, така и за хотела!

Ще е добре да ориентираме персонала в ресторанта към каква вечеря ще се насочим, за да ги улесним.

Още мисля как е най-удобно хем да не ви задължавам да си поръчвате от сега вечеря, хем да не се наложи да се чака твърде дълго за салата и пържола на 23-ти.

За мен - скара или сач, салатка-овчарска ,шопска или гръцка..........за пиене - сокчета :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е колкото и да се чака, едва ли ще е повече от другите ресторанти ;):) Вечерята зависи от настроението :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е колкото и да се чака, едва ли ще е повече от другите ресторанти ;):) Вечерята зависи от настроението :)

 

 

DANI има напредвид сигурно да не стане като на миналата Национална среща. Тогава хем от обяд още знаеха в кухнята какво иска всеки за вечеря и накрая пак стана голяма каша.

Ама как пък да реши от сега всеки какво му се яде. Ако трябва да дадат от ресторанта няколко комбинации от менюта и всеки да посочи къде се ориентирва. Това като идея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...