Премини към съдържание

3-та национална среща на клуба


Препоръчано мнение

DANI има напредвид сигурно да не стане като на миналата Национална среща. Тогава хем от обяд още знаеха в кухнята какво иска всеки за вечеря и накрая пак стана голяма каша.

Ама как пък да реши от сега всеки какво му се яде. Ако трябва да дадат от ресторанта няколко комбинации от менюта и всеки да посочи къде се ориентирва. Това като идея.

Съмнявам се организацията в ресторанта на хотел да бъде като тази, която беше миналата година в "Бор".

Аз ще се въздържа от предварителни поръчки за ядене, пък дори и това да ми коства малко повече чакане... B) :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз съм силно притеснен от към шофьор и по точно ще си търся шофьорка :icon_hmm: :lol:

От друга страна моят дядо да го кара жена- не е много положително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, извинявам се че не съм писал отдавна, но както знаете на 2-3 имах шоу, чиято организация ми запълваше времето на 100%. Съжалявам, че не дойдохте на шоуто-имаше какво да се види. Имаше представители на някои други клубове и беше интересно да се запознаем.

Аз най-вероятно няма да съм в България по време на срещата. Ако все пак останем, ще дойда с жена ми и двете ми момчета- на 7 и 1 години. Със спането ще се оправим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.......От друга страна моят дядо да го кара жена- не е много положително!
:mitsu-smiley: Защо бе, остави стареца да го поязди нещо младо :icon_blush: !

А сега сериозно - ако не намериш шофьор, заповядай при моя дадо :welkome: , той е 2х2 но ще се справи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А-а-а, моя съм го дал за тотално пране и пастиране (двигател, купе ... абе всичко), лошото е, че няма да сколасам да го обуя с готини гуми и джанти! Незнам още как, но на всяка цена съм с него! Има и др. проблем на 23 съм и на сватба в Пазарджик! Иначе съм ти много благодарен за подадената ръка! :drag:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е късно пишете и за мене една двойна стая + 2 места в ресторанта :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е късно пишете и за мене една двойна стая + 2 места в ресторанта :icon_angel:

 

Добавен си в списъка! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Дани, в БГ съм. Ще дойда с жена си и малкият ми син - на 9 год. :icon_thumbup: Може да дойде и средният ми син с приятелката си.Прочетох, че някои колеги с резервация няма да дойдат. Затова ще заемем резервираните им стаи.И вечеря в ресторанта, разбира се ! :icon_thumbup: :wine: :icon_n_gathering:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...