Премини към съдържание

Патрул, Ланд круизър или Паджеро


Препоръчано мнение

През Хаинбоаз ли се кара от Трявна?

Да, Трявна- Гурково- Сливен .
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

Така. Днес огледах О2 с 4в12 и газова уредба. Ръчка, уж на около 60 к пробег. Симпатично сувче. Остава в шортлистата. Така и не разбрах какъв тип е awd.

Вторият е х-трейл дизел автомат.

 

Да не би да става въпрос за AWC? Трябва да е 2.4 (170 к.с.).

Версиите на Outlander 2 със задвижване на четирите колела са снабдени с авангардната система AWC, която обединява електронното управление на 4WD със система за активен контрол на стабилността (ASC).

AWC осигурява на Outlander по-добро сцепление и стабилност при всякакви условия, а превключвателят върху централната конзола позволява бързо да избере желания режим на движение.

Режим 2WD осигурява максимална икономичност, докато режим 4WD разпределя енергия към четирите колела, когато това е необходимо, за да може водачът да се съсредоточи върху управлението на автомобила.

Когато теренът стане наистина тежък, режимът с блокировка (4WD Lock) осигурява максимално сцепление и контрол при шофиране по хлъзгава повърхност като сняг или ситен чакъл.

ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ: http://prikachi.com/images/915/7607915W.jpg

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, X-trail 2 е една относително много голяма шитня, която няма да си купя. Теснично отзад, за сметка на това нисък таван, високо седене, тромаво, макар и дизел и с наистина голям багажник. Няма да е такъв със сигурност, сега сме на вълна приус 3 или аутландер. Някой, ако познава притиснат от кризата собственик на О2, на под 100 к, да се обади.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега го прибрах в гаража. Чудно пежо...пардон форд;) Иначе си има емблема на мицубиши.

.........Пежо е бре........що Форд?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега го прибрах в гаража. Чудно пежо...пардон форд;) Иначе си има емблема на мицубиши.

Честито и безаварийни километри с този Дураторк ..:icon_thumbup: Нещо напоследък все на Фордови изобретения ти върви ..:)

Дай малко данни за разход, вървеж, ала- бала .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мерси. Върви направо чудесно, има близо 400 нютона.Твърда е на 18-ки, приятен интериор. От вчера съм минал само 150 км. разход 9. Харесва ми засега :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

мерси. Върви направо чудесно, има близо 400 нютона.Твърда е на 18-ки, приятен интериор. От вчера съм минал само 150 км. разход 9. Харесва ми засега :)

 

Хоп, да изтупаме темата. Един приятел иска аутлендерчето. Най ми се иска инфинити, ама... ще видим. Препоръки са добре дошли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хоп, да изтупаме темата. Един приятел иска аутлендерчето. Най ми се иска инфинити, ама... ще видим. Препоръки са добре дошли.

.........Паджеро 4 ,3.8L и ще забравиш за други коли......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хоп, да изтупаме темата. Един приятел иска аутлендерчето. Най ми се иска инфинити, ама... ще видим. Препоръки са добре дошли.

 

Какво не ви хареса в аутлендъра и защо искате да го замените? Пътно поведение, разход, проходимост, динамика, мощност, цена на обслужване, наличност на резервни части, добър сервиз и/или нещо друго?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...