Премини към съдържание

Teче масло от капачката.


Препоръчано мнение

Здравейте колеги.

 

Не съм много наясно, но тече масло от капачката, а може би от гарнитурата на предната глава на двигателя, но не съм сигурен за гарнитурата преди да съм оправил капачката. Кажете капачката ли трябва да сменя или само уплътнението и от къде да купя.

http://s3.postimg.org/88goau4rj/20140716_173340.jpg

http://s3.postimg.org/m0v36gvj3/20140716_173347.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Жоро Топалигов от форума прави уплътнения за капачката. Хубави са. Друг вариант е от Ратола - ОЕМ.

Гарнитурите се продават от магазините за авточасти. Ще трябва да смениш всичко. :)

Редактирано от mmotors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Жоро Топалигов от форума прави уплътнения за капачката. Хубави са. Друг вариант е от Ратола - ОЕМ.

Гарнитурите се продават от магазините за авточасти. Ще трябва да смениш всичко. :)

А ще ми кажеш ли как му е ника във форума на Жоро? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моят теч от капачката го реших с уплътнение от РАТОЛА за 5лв. Повече от две години забравих за този проблем :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз постъпих по габровски, преди време. Изрязах от тънка пластмаса шайба с формата на уплътнението и я подложих под него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моят теч от капачката го реших с уплътнение от РАТОЛА за 5лв. Повече от две години забравих за този проблем :mitsu-smiley:

Абсолютно по същия начин го реших и аз преди няколко години :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...