Премини към съдържание

Продавам двигател Galant VR-4


Препоръчано мнение

Продавам си двигатела на Галанта със скорости без скорости да уточня ,че са автоматични-типтроник , с 4х4 , без 4х4 който както иска :D ,цената ще е по договаряне,при интерес колата е в движение може да се кара и да се пробра всичко.Въпроси на 0877303051

Редактирано от Radko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Продавам си двигатела на Галанта със скорости без скорости, с 4х4 , без 4х4 който както иска :D ,цената ще е по договаряне,при интерес колата е в движение може да се кара и да се пробра всичко.Въпроси на 0877303051

Що така? Уточни, че е с автоматични скорости.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

готово уточнено е :D а що....никой незнае :)намерил съм един друг,ако някой има интерес към този давам и взимам друг и продължавам :) ако нее ще го правя този каквото сме си говорили с теб

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я и аз да се намеся с един тъп въпрос. вр4 двигателя логично ,трябва да влиза в коша на обикновенния галант, въпроса ми е какво ми трябва за конверсията освен него? Аз се сещам за скорости и еку нещо друго? Освен това може ли да се приспособи 4х4 на обикновен галант ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я и аз да се намеся с един тъп въпрос. вр4 двигателя логично ,трябва да влиза в коша на обикновенния галант, въпроса ми е какво ми трябва за конверсията освен него? Аз се сещам за скорости и еку нещо друго? Освен това може ли да се приспособи 4х4 на обикновен галант ?

Може, да. Зависи от донора, който ако е след 98 мостът задният е директен болт он. Цялата двигателна инсталация, еку, кутия и еку за нея, еку за айк-а. Може и със стандартната кутия на еа, става вр2 :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хахха да гледал съм клипчета в чужбина и на ВР2 :D при добро желание на човека всичко става

Ти цялата кола на части ли продаваш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А кутията няма ли дупка някаква за раздатка??? Как ще стане на предно предаване само???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти дам и раздатка и полуоски споко :D

 

Е, затова те питам цялата кола ли продаваш, защото ако ще му трябва на някого трансплантация, ще трябват освен двигател, кутия, раздатка, кардан, двата моста с полуоси и диференциал, ЕКУ-на на двигател, АЙК, скоростна кутия, двигателна и инсталация по купето. Та в общи линии сделката става доста по-комплексна.:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, затова те питам цялата кола ли продаваш, защото ако ще му трябва на някого трансплантация, ще трябват освен двигател, кутия, раздатка, кардан, двата моста с полуоси и диференциал, ЕКУ-на на двигател, АЙК, скоростна кутия, двигателна и инсталация по купето. Та в общи линии сделката става доста по-комплексна.:icon_thumbup:

Идеята е да е на преден мост, рийш ли :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е да е на преден мост, рийш ли :)

В такъв случай вземаш само мотора и си го монтираш с твоята кутия, после на всяко подаване на газ се молиш кутията да издържи на напъна и те така ...:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е да е на преден мост, рийш ли :)

 

Да де, ма има и още два варианта :icon_thumbup: с обикновения 6а13 и кутия и цялото предаване назад:icon_thumbup: плюс цяла конверсия на двигател и задвижване в ЕА. Пък ВР2 е супер. Между другото може да се ползва кутия от ЕВО на галант, но трябва преработка на камбаната, горните два болта се разминават с по 2-3 см. Може и да се прехвърли камбаната от галанта на кутия от ЕВО. Всичко почти може...:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А цялата има ли проблем ?

Ако се взема каква цена ще е ?

Защо я продаваш? :icon_hmm:

По принцип се разминах преди няколко месеца с един вр4 поради належащи причини ! :icon_crying:

И искам да си взема такава кола! :icon_thumbup:

Колата комби ли е ? :icon_hmm:

Това последното питам , защото предпочитам комби с ръчни ! :icon_dance:

Редактирано от МИХТИ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...