Премини към съдържание

Помощ с цена.


kenzo

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Адски много харесвам Mitsubishi Galant обаче хабер си нямам от коли. Много скоро мисля да си купувам кола и мисля да е такава. Това от което се интересувам са каква според вас е нормалната цена на един Mitsubishi Galant 2.0 16v до 1999г. Слет това са ми скъпи. Не съм обикалял по автокъщите а във мобиле-то има мн малък избор. Предпочитам да е бензин и с ръчни скорости. Въпроса ми може би ви изглежда глупав ама първа кола все пак. Мерси предварително за вниманието.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами 9 - 10000 лв., но за кола втора употреба много зависи състоянието и...не е определяща годината само.

Прочети има доста теми какво да се гледа...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори , но първо ще си позволя да отбележа : не е слеТ , а слеД това....

Не съм експерт по Мицубишитата , но наскоро си купих едно и за сега съм супер доволен. Цената е много относително нещо и се определя от купища фактори. Моят съвет е : каквато и марка/модел да избереш - бъди сигурен , че колата я е карал човек , а не някой душманин, дори да струва малко повече. В последствие ще ти се отплати с вярна служба и много удоволствие :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А дали някои може да ме насочи към читава автокъща или нещо подобно. Аз тея дни ще ходя да обикалям горубляне с един приятел който уж разбира ама от :mitsu-smiley: идея си няма. Мерси

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май ти трябва читава кола, а не автокъща. Защото всичките автокъщи са "един дол дренки" и ако бяха читави досега да са фалирали. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, не е толкова отчайващо айде сега. Каквито коли се търсят - такива се и вкарват. Елементарен принцип на търсене и предлагане.

 

Колегата IVD е много прав. Гледаната кола се познава лесно и почти винаги си струва парите. Но тогава пък на нас не ни изнася цената.

 

Прегледай какво продават юнаците от форума, пък и на горубляне може да се потренираш. Оглеждай по-детайлно различните коли и ще започнеш да откриваш разликите.

 

Това е и главната причина да сме се събрали тук - забелязваме разликите !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, не е толкова отчайващо айде сега. Каквито коли се търсят - такива се и вкарват. Елементарен принцип на търсене и предлагане.

 

Колегата IVD е много прав. Гледаната кола се познава лесно и почти винаги си струва парите. Но тогава пък на нас не ни изнася цената.

 

Прегледай какво продават юнаците от форума, пък и на горубляне може да се потренираш. Оглеждай по-детайлно различните коли и ще започнеш да откриваш разликите.

 

Това е и главната причина да сме се събрали тук - забелязваме разликите !!!

 

 

Тренирането на Горубляне е важно, но според мен там хората са доста напред с технологиите за скриване на дефекти и неприятности по една кола. Според мен , ако човек не разбира много от коли , даже от дадена марка и модел , лесно може да "падне жерта" . Аз лично съм силно предубеден що се отнася до колите от Горубляне и защото не съм разбирач на старите коли , камо ли някакъв :mitsu-smiley: гуру, отидох до Германия , къде общо взето си купих това , което видях. Дали е по-добре така - само времето и евентуалните ремонти или тяхната липса , ще покажат. Успех с покупката. Избора ти (kenzo) на марка и модел е правилен , остава да имаш и късмет да случиш и на читав автомобил :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май трябва хората от форума които са по в час да напраят една експертна комисия :) и да помагат при избора на :mitsu-smiley: срещу съответната мотивация естествено.

Помислете :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В момента се продава ЕА6А 2.5 климатроник, лета джанта и т.н. за 10000лв. 97 година е.......... :)

Има и дизел....... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В момента се продава ЕА6А 2.5 климатроник, лета джанта и т.н. за 10000лв. 97 година е.......... :)

Има и дизел....... :D

И аз зная за един перфектен Галант 2,5 V6-24 (1999) който се продава за малко под 10 000 :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

до тук добре, че е ЕА6А , нататък? :D

Ами докато ти обяснявам ,ще вземат да го продадат .............. :(

Имаш лично....... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...