Премини към съдържание

В света на V6


Dilan Valentinoff

Препоръчано мнение

 

Анди какво е 1.8 тръц? :icon_blush:

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Ми вместо Анди, питай чичко гугъл и ще те препрати у правилния форум .. Тръц, душегуб това са все понятия от немския народен фолклор на ВАГ групата ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

1.8Т, да. Едно време бе 1.9тди vs 1.8, 320д и некви малолиражки, а доскоро - 1.8Т vs олл дъ уърлд. Тръца с чип ще ни раздаде биноклите и затова ги не гоня :D . Те стоковици не останаха.

 

SLX, направи ли AVI-то? Може и някое HD :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той пък с кик от 180 нагоре ще се скъса да набира ..:)

Другия път дано те изпревари някой джигит с голф :lol: както си караш с 180, та да видим разликата с кик ..:D

 

 

Ще ти се. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

1.8Т, да. Едно време бе 1.9тди vs 1.8, 320д и некви малолиражки, а доскоро - 1.8Т vs олл дъ уърлд. Тръца с чип ще ни раздаде биноклите и затова ги не гоня :D . Те стоковици не останаха.

 

SLX, направи ли AVI-то? Може и някое HD :rolleyes:

Чудя се довечера дали да не я изкарам по тъмно, тихо и самотно да направя 0-100 няколко пъти, че не е карана от месец. Също се чудя дали да не звънна на един приятел с платформата да е готов да ме прибере...:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай 50-100 и 80-120 по-добре. От мЕсто много се товари трансмисията и полуоските, мани. Ама караш с първата цифра, изчакваш 4-5 секунди и размазваш педала за газ да се откопира в пода :)

Аз отивам за носни кърпички. Довечера или най-късно утре ще се плаче много :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1.8Т, да. Едно време бе 1.9тди vs 1.8, 320д и некви малолиражки, а доскоро - 1.8Т vs олл дъ уърлд. Тръца с чип ще ни раздаде биноклите и затова ги не гоня :D . Те стоковици не останаха.

 

SLX, направи ли AVI-то? Може и някое HD :rolleyes:

 

Съжалявам колеги за спама, но Анди почна първи и не се сдържах. :D И аз се посмях доста на това. Прочетете първото мнение на "възбудения" колега. Не е Гоуф 4, но е 1,8 тръц с чеп :icon_doh: :D Отново се извинявам за спама. :mitsu-smiley:

Редактирано от mav4o
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...