Премини към съдържание

Има ли и други такива КОЛТ-ове?


Препоръчано мнение

Здравейте колеги ! Днес открих този страхотен форум и прочетох всичките 8 страници за КОЛТ. Комплименти за компетентните мнения-намерих доста полезни неща. Искам да питам за КОЛТА който карам- 1.3 GLX SOHC 1.3 , 12V, 75 к.с. 2001 г., внесен от Австрия. Малко е по-различен. Поне аз не съм срещал такъв -с хромирани дръжки на вратите и хромирана решетка (с нея прилича на Ровер :icon_blush: ) , волана е комбинация от истинско дърво и кожа, скоростния лост е също с облицовка от естествена кожа. Знаете ли нещо повече, има ли други такива, фабрично ли е така ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ! Днес открих този страхотен форум и прочетох всичките 8 страници за КОЛТ. Комплименти за компетентните мнения-намерих доста полезни неща. Искам да питам за КОЛТА който карам- 1.3 GLX SOHC 1.3 , 12V, 75 к.с. 2001 г., внесен от Австрия. Малко е по-различен. Поне аз не съм срещал такъв -с хромирани дръжки на вратите и хромирана решетка (с нея прилича на Ровер :icon_blush: ) , волана е комбинация от истинско дърво и кожа, скоростния лост е също с облицовка от естествена кожа. Знаете ли нещо повече, има ли други такива, фабрично ли е така ?

 

Ако е този на снимката изглежда много добре. Моя Колт е 97-ма и ако изключим хромираните части изглежда почти като него. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е този на снимката изглежда много добре. Моя Колт е 97-ма и ако изключим хромираните части изглежда почти като него. :icon_thumbup:

Да този е, на аватара.Харесва ми, ама много се дразня като го бъркат с Ровър . А и тази му решетка е по-различна и по-голяма и от там май и в предня капак и в бронята има разлика в сравнение с другите Колтове. Някой има ли колт произведен 2001 и така ли изглежда?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай рама и ще разберем, според мен обаче това си е допълнителен тунинг. Дори за Япония и Азия не успях да открия такава решетка, ако там не използват хромирана едва ли някъде другаде ще се предлага фабрично с тази опция.

 

рама: JMBMNCJ1AYU008224

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има такива колтчета не е тунинг и заводски са си такива, по-редки са, лично на мен повечко ми харесват!!! Ако не се лъжа отстрани също имат хромирани лайсни, което пък при теб май го няма!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има такива колтчета не е тунинг и заводски са си такива, по-редки са, лично на мен повечко ми харесват!!! Ако не се лъжа отстрани също имат хромирани лайсни, което пък при теб май го няма!

Само дръжките на вратите отвън и отвътре са хромирани,освен решетката. Лайсни не е имало и не личи да е имало, а и не съм виждал колт от този модел с каквито и да е лайсни. Волана най ме кефи - истинско дърво и кожа :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа този модел Колтове се водят "Iglu" Или нещо от сорта :) Редки са найстина, и са добри ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този Колт съм го виждал няколко пъти пред митницата в Плевен и съм го разглеждал от близо /ама майче не е с плевенска регистрация/ - много е хубав и понеже ми направи впечатление се загледах по-подробно - наистина и аз не съм виждал друг такъв, даже мислех, че решетката е слагана допълнително. Към 17-18.04 пак ще ходя там и ако е там ще го разгледам пак и ще пиша още, ако има някакви разлики и ги забележа естествено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този Колт съм го виждал няколко пъти пред митницата в Плевен и съм го разглеждал от близо /ама майче не е с плевенска регистрация/ - много е хубав и понеже ми направи впечатление се загледах по-подробно - наистина и аз не съм виждал друг такъв, даже мислех, че решетката е слагана допълнително. Към 17-18.04 пак ще ходя там и ако е там ще го разгледам пак и ще пиша още, ако има някакви разлики и ги забележа естествено.

Да, ето снимка на таблото. Плюша на седалката малко "посиня" от едни дънки :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много е добре отвътре .... ама ми се струва че са дупчели вратата за да сложат говорител ... :( ????

Иначе е Супер, махагона създава лукс ! :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много е добре отвътре .... ама ми се струва че са дупчели вратата за да сложат говорител ... :( ????

Иначе е Супер, махагона създава лукс ! :P

:) Благодаря колега. Да така я взех с дупки на вратите и в тях едни бели-прозрачни говорители които не пасваха и ги смених с тези -поне са черни. Отзад имаше само дупки (предишния собственик си е взел стереото и говорителите (само книжката му си стоеше в жабката) ,едвам завъртях и там едни говорители и отгоре им правих капаци при един майстор .Правих и дъска на багажника, че и тя липсваше :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Тези дни бях в Германия и там видях един такъв колт. Беше паркиран и успях да го разгледам добре :)

Кофти е наистина че прилича на роувър... по-срещаните колтове ми харесват повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни бях в Германия и там видях един такъв колт. Беше паркиран и успях да го разгледам добре :)

Кофти е наистина че прилича на роувър... по-срещаните колтове ми харесват повече.

Кое всъщност е по-старо като модел - Роувъра или този Колт?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...