Премини към съдържание

Dj Tymbi да почерпи


Препоръчано мнение

DJ Tymbi да почерпи таковата :first: :drinks: :D :good: :icon_angel:

 

Ама той да си каже защо :D :D :D :drinks: :first:

 

Честито!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехее...........не може да се крие от вас нещо дълго време ей ..........веднага надушвате ....... :D

Ами първо да кажа за какво ще черпя :) взех си нова придобивка,колата е Мазда :D опс, пърдон - Мицубиши :giggle: :hysterical: , естествено Галант ............моторчето му е само 2.0 литрово 16 Волта е и е 136 катъра( всички си го знаем де) колицата е много запазена ( както и всички :mitsu-smiley: )има си газчица (сега половината ще скочите що не си взе дизел или някоя резачка от типа VR4 )ама друго си е да ти вози задника за 10 лв. /100км. градско и то мое каране( тук е момента да спомена че моя десен крак е станал бая тежичък - много съм го тренирал на предишанта ми колица и за тва сега ми се струва че не "върви" :icon_blush: а истината е че тя си върви, но не предразполага на ръчка и усещането й е друго..........)Не че съм умрял за бензин, но такава ми попадна де,другия вариант беше да взема един много як Галант 6-так ,2.5 24 Волта мотор (6А13 ) и много наточена , ноооооо............не знам защо така реших в последния момент. Бе това няма значение, важното е че сега съм в отбора на ЕАх Галантите и се надявам да ме приемат добре....... :D

Разбира се има много още какво да се желае от таз хубавица, и нали ме знаете къв мерак имам, та сегаще я нащракам в "натюр" състояние, и после лека полека ще започна с доработките и пак ще я нащракам.......да видите разликите .............

Ми това е за сега :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ,честито Dj-ка! :first:

Много е натокана друго си е да можеш да обикаляш улиците постоянно :rijden: . С здраве да си я караш и само хубави емоции с нея (е то други не може да има :icon_clap: )

Хайде, чакаме снимки на новата ти мацка, опс т.е. мицка :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Честито! :clapping2: Колата е много хубава. :plane:

Сега ще усетиш колко много пари ще си спестяваш за гориво. Това е оптималния мотор за Галанта. Снимки ще има, защото съм му дал моя апарат.

Кога ще бъде черпенето? :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още един път благодаря......... :icon_thumbup:

Вече е с готини джантета и гумета, мисля че отвориха колата още повече.........вярно 15-ки са, а не 17-ки както си го мислех,ама и така е доста добра.........мисля и едно крило отзаде да сложа, имам го, дори е и същия цвят,но ще видя кога ще е :D

Обаче ще има други подобрения по колата, само време му трябва, ако стане ще има да ахкате :D :D Ивече ще сложа надпис на колата " кой сега е номер 1" :hysterical: :hysterical:

Шегувам се разбра се......за последното де, иначе наистина ще има подобрения....... :) :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

А кой ли е той??? :icon_hmm: :icon_hmm:

 

Ами незнаем кой е? Трябва да викнем някой екстрасенс да каже... :D

Айде да черпите сега и двамата :icon_thumbup: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнаем кой е? Трябва да викнем някой екстрасенс да каже... :D

Айде да черпите сега и двамата :icon_thumbup: :drinks:

:D Май на другата среща няма да ни се размине :drinks:

Обещавам да не я пропускам, че на последък все така се получава....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами честито и на двамата тогава :) ! Няколко дни не можах да чета и гледай какви интересни работи стават! като чета началото на темата имам чувството, че Пламен последен е научил че има нова кола. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колеги!

 

Много безаварийни километри и много приятни моменти по пътищата с красавците! :D :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...