Премини към съдържание

Търся си Galant 2.5 V6


Препоръчано мнение

Ако някой продава или сте видели някъде да се продава пускайте оферти. :)

 

Бюджет: за момента 5500 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Имам един Галант за продаване 2500 v6, 2000 година с бежов кожен салон е и Nardi волан,остави емайл и тел за връзка на лични,там мога да ти пратя и снимки да разгледаш автомобила или звънни на 088/6406413

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам един Галант за продаване 2500 v6, 2000 година с бежов кожен салон е и Nardi волан,остави емайл и тел за връзка на лични,там мога да ти пратя и снимки да разгледаш автомобила или звънни на 088/6406413

 

Тази галант е отличен избор, безкомпромисно и скъпо поддържан. Маниакална работа и щом отговаря собственикът на подобна оферта, е и супер сделка...

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам един Галант за продаване 2500 v6, 2000 година с бежов кожен салон е и Nardi волан,остави емайл и тел за връзка на лични,там мога да ти пратя и снимки да разгледаш автомобила или звънни на 088/6406413

 

Изпратил съм ти ЛС с e-mail и телефон.

 

Тази галант е отличен избор, безкомпромисно и скъпо поддържан. Маниакална работа и щом отговаря собственикът на подобна оферта, е и супер сделка...

 

Надявам се да свърша с търсенето на Galant! И да започвам... :drive::)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
:

 

Нямам как да не го взема това мицОбишЕ. Само като го видиш Тони така подпрял се на мицОбишЕто и не можеш да кажеш НЕ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не знам дали те интересува, но можеш да погледнеш няколко оферти от Испания. Наоколо се продават 3 коли, които почти отговарят на търсената от теб. Само една е от 2002г, 1500 евро. Другите са 1998 и 1999. Има и още, но са по-далече. Кола, купена от тук има 2 предимства. Поддържани са професионално и поради липсата на сняг и отрицателни температури са изключително запазени. Ако искаш да ги видиш влез в mil anuncios и после com valenciana.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колега, не знам дали те интересува, но можеш да погледнеш няколко оферти от Испания. Наоколо се продават 3 коли, които почти отговарят на търсената от теб. Само една е от 2002г, 1500 евро. Другите са 1998 и 1999. Има и още, но са по-далече. Кола, купена от тук има 2 предимства. Поддържани са професионално и поради липсата на сняг и отрицателни температури са изключително запазени. Ако искаш да ги видиш влез в mil anuncios и после com valenciana.

 

Благодаря, вече си намерих "каручка" :) Скоро ще кача малко снимки :)

 

П.П. Темата може да се заключи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...