Премини към съдържание

Ново попълнение 2.5


cruzoe

Препоръчано мнение

Колеги това е моят Галант 2.5, купен през август внос от Германия. 1999 г. На 170 000 , а сега е на 183 000. Незабавно я газифицирах BRC и не съм имал никакви ядове- разход 10- 11 с 120км/ч средна скорост.

Благодарности на Vetov за помощта при избора и обслужването .

http://cruzoe.snimka.bg/automobiles/v6-2-5.787138

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега ,да си я караш със кеф и много безаврийни километри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Добре изглежда :) Много безаварийни километри!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, да си я караш дълго и без аварийно. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

П.П. От къде ги намирате такива хубави, и аз искам да си взема :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Само радост да ти носи!

Аз бих ма`анал червеното тиксо по борда на джантите. Предполагам че не е само за красота и че под него има наранени места от съприкосновения с бордюри например. Друса ли с тези пружини и амортисьори? Много дебела, къса и натегната ми изглежда пружината от задно ляво колело.

На километри не вярвай особено. Преди време видях един галант бордо на 400 и нещо хиляди км. и отвътре изглеждаше не по-зле от моя. Важно е как е стопанисвана. Хайде :drinks: по случая.

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Само радост да ти носи!

Аз бих ма`анал червеното тиксо по борда на джантите. Предполагам че не е само за красота и че под него има наранени места от съприкосновения с бордюри например. Друса ли с тези пружини и амортисьори? Много дебела, къса и натегната ми изглежда пружината от задно ляво колело.

На километри не вярвай особено. Преди време видях един галант бордо на 400 и нещо хиляди км. и отвътре изглеждаше не по-зле от моя. Важно е как е стопанисвана. Хайде :drinks: по случая.

Благодаря! Наистина вози твърдо, но не мръдва по завоите. В неделя ще проверя какво се крие под борда, понеже сложих зимните.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Честито,колега.Много безаварийни да му навъртиш.Красавец е. :drive:

 

И аз си купих моя преди една седмица,но още не съм го снимал.Като го щракна ще ви го покажа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

ммммммм резачка бегачка ! Супер е машината без проблемни километри :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...