Премини към съдържание

Отоплението на задното стъкло. Седан


Manolov

Препоръчано мнение

Здравейте, колеги, от както взех Каризмата не ми работи подгряването на стъклото. Копчето не светва, но при натискане св чува релето как отваря и затваря, само че не го открих. Иначе бушона е здрав. знаете ли къде е това реленце или как да театвам дали ходи ток до отзад.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги, от както взех Каризмата не ми работи подгряването на стъклото. Копчето не светва, но при натискане св чува релето как отваря и затваря, само че не го открих. Иначе бушона е здрав. знаете ли къде е това реленце или как да театвам дали ходи ток до отзад.

 

Подгрева на огледалата работи ли?

Редактирано от san4o pansa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз май нямам... или копче нямам поне нз...

 

Копчето е едно...Това което имаш за подгрев..Разбери дали ти работят ел.подгрева на огледалата,ако имаш... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

А пробвал ли си на запотено стъкло дали ще ти изчисти стъклото, зашото просто може да ти е изгоряла лампичката на копчето а всичко друго да си работи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А от къде да разбера и аз дали имам подгрев на огледалата. На задното стъкло си работи но огледала си бърша на ръка,а щом копчето е едно или нямам подгряване на огледала или не работи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А от къде да разбера и аз дали имам подгрев на огледалата. На задното стъкло си работи но огледала си бърша на ръка,а щом копчето е едно или нямам подгряване на огледала или не работи?

 

Подгрева се пуска от копчето за подгрева на задното стъкло. След 2 минути приблизително трябва да са осезаемо топли като ги пипнеш с ръка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За огледалата, незнам никога не са се изпотявали, но на задното стъкло се оказа, че съм имал реле което е специфично, не разбирам какво точно му е специфичното, но половината ми от релето работело, смених го и вече си се изчиства добре.

 

НОВ ВЪПРОС... С климатроник съм! Пускам да ми обдухва предното стъкло на автоматичен режим, изпотеното изчезва, но спръ ли климатика (звездичката) продължава да духа същия въздух, но се запотява, да не говорим за страничните стъкла, до сега на никоя кола не съм имал проблем... ЗАЩО само като работи агрегата на климатика, се изсушават прозорците при положение, че температурата не се променя!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За огледалата, незнам никога не са се изпотявали, но на задното стъкло се оказа, че съм имал реле което е специфично, не разбирам какво точно му е специфичното, но половината ми от релето работело, смених го и вече си се изчиства добре.

 

НОВ ВЪПРОС... С климатроник съм! Пускам да ми обдухва предното стъкло на автоматичен режим, изпотеното изчезва, но спръ ли климатика (звездичката) продължава да духа същия въздух, но се запотява, да не говорим за страничните стъкла, до сега на никоя кола не съм имал проблем... ЗАЩО само като работи агрегата на климатика, се изсушават прозорците при положение, че температурата не се променя!?

Филтъра на климатика почисти ли го

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаш влага, скоро отварях филтъра на климатика и ако знаеш колко загнили и мокри листа извадиш от там ще се хванеш за главата. Филтъра се намира зад жабката някъде в средата, няма с какво да го объркаш. Жабката се откача лесно, просто я усукваш на една страна, колкото да излезнат стопиращите подпорки отзад и действаш с почистването.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подгрева се пуска от копчето за подгрева на задното стъкло. След 2 минути приблизително трябва да са осезаемо топли като ги пипнеш с ръка.

 

Ако са ми замръзнали огледалата и прозореца и пусна ли копчето се размразява отзаде стъклото само. Огледалата си седяха така с леда,а задното стъкло ми беше почти готово. Може да нямам,а и по принцип досега докато ми се размразява отзаде аз през това време си си забърсвам огледата. Имам или нямам...здраве да е. Благодаря :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то друг начин да разбереш дали имаш или не е като ги пипнеш с ръка след, примерно 10 минути от както си натиснал подгрева. По-принцип, моите доста по бавно размразяват отколкото задното стъкло.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...