Премини към съдържание

Galant 2.4 GDI Avance


Aardwolf

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Интересува ме някой дали е ходил да гледа този екземпляр, че търся да взема Galant-че :) Спрях се на GDI, че ми се вижда най-икономичен откъм гориво, че съм противник на газта и ще си го карам на бензинец.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда доста запазена. 2.4 ГДИ не трябва ли да са само 150 кс? Във всеки случай ако ще го купуваш няма да е зле да се свържеш с Пламен и да го закараш на един бърз преглед, за да не плачеш после :))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда доста запазена. 2.4 ГДИ не трябва ли да са само 150 кс? Във всеки случай ако ще го купуваш няма да е зле да се свържеш с Пламен и да го закараш на един бърз преглед, за да не плачеш после :))

Със сигурност ще го закарам (ако собственика се съгласи разбира се), но се чудех дали някой не го е поглеждал и да каже дали има смисъл въобще да ида. Да, изглежда добре, значи остава само двигателя да е скапан :D Вече огледах над 15 автомобила и за нищо не стават...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Другото интересно нещо за автомобила, на което не си обърнал внимание е визитката на клуба. Явно собственика влиза във форума или поне знае за него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз ходих да я гледам тази кола в Надежда в София.

Търсих си преди няколко месеца кола.

След като си скъсах нервите, погубих време и средства с изключително изхабени екземпляри във България, си взех кола от Швейцария...:icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих да я гледам тази кола в Надежда в София.

Търсих си преди няколко месеца кола.

След като си скъсах нервите, погубих време и средства с изключително изхабени екземпляри във България, си взех кола от Швейцария...:icon_bye:

И като си я гледал кажи нещо за нея де...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

В какво се изразяваше тази изключителна изхабеност?

 

Когато дойдеш на някоя среща на клуба, ще ти кажа всичко в подробности.

Крайно време е да се запознаем. :)

На мен ми трябват 10 секунди, за да разбера състоянието на един Галант.

Има доста неща по които се познава какъв е бил предишния собственик (ако е един).

 

И като си я гледал кажи нещо за нея де...

 

Няма да кажа нищо. Всеки си има различни критерий. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато дойдеш на някоя среща на клуба, ще ти кажа всичко в подробности.

Крайно време е да се запознаем. :)

На мен ми трябват 10 секунди, за да разбера състоянието на един Галант.

Има доста неща по които се познава какъв е бил предишния собственик (ако е един).

 

 

 

Няма да кажа нищо. Всеки си има различни критерий. :icon_bye:

 

Б*х мааму, колко ли взема на час тоя Светльо. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Онзи Светльо не взима нищо за оглед за неговата си кола.

Ако на онуй (Светльо имам предвид) му хареса колата, отива при онези професионални майстори да я до огледат, ако разбира се разрешат продавачите.

Ако тези (имам предвид автокъщата) са с добро име, онова нещо (Имам предвид Светльо) я купува, без да я гледат те (майсторите имам предвид). :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На снимките изглежда нормално,но докато не се провери на живо,нищо не може да се каже. Почти всички екстри ги има,което не е малко,GDI-тата имат специфични проблеми,но вече има толкова много части за тях,че са и на добри цени. Закарай я на някой,който разбира от японски коли или да я закачат на диагноза и да се видят живите данни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо не казва, но аз ще кажа нещо, пък всеки да го тълкува според своите критерии. Днес ходих да го видя въпросния Galant, не съм го карал на майстор да го гледа, но мога да кажа, че е много хубава колица (поне от това аз до колкото разбирам от коли, а и взех приятел с мен, който разбира малко повече - главно от италиански коли, но колата си е кола). Единствените забележки, които ме отказаха бяха това, че е пребоядисвана частично в комбинация с омразната ръжда. На някои места е доста тръгнала, от долу е изпръскана с черно (предполагам в опит да се намали скоростта на разпространение на ръждата), лявото бомбе отпред е доста тръгнало (на дебели люспи) и под вратата пак е на люспи. Моите "критерии", по-скоро са да беше с по малко екстри, но да нямаше ръжда, или да имаше нещо друго счупено отколкото ръжда, че от нея няма спасение...

 

П.П. Иначе пак казвам хубава колица. Само ръждата да я нямаше! :) Сега продължаваме да търсим нещо друго.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...