Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Зимни гуми


dian denev

Препоръчано мнение

Здравейте!Ще си купувам зимни гуми и се спрях на ХАНКУК или ГУДРИЧ.Ако имате опит с тези марки,моля споделете го!

.......лек превес към Гуудрича.......карах 2 зими с такива , а също така съм карал и с Ханкуук,но моето мнение е че са почти еднакви......

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато четох в Интернет преди закупуването на гуми имаше по-добри отзиви за Гуудрич.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Ще си купувам зимни гуми и се спрях на ХАНКУК или ГУДРИЧ.Ако имате опит с тези марки,моля споделете го!

Hankook W442 185/65 R14 86T зимни и Hankook Kinergy Eco K425 185/65 R14 86T летни! няма да съжеляваш

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Hankook W442 185/65 R14 86T зимни и Hankook Kinergy Eco K425 185/65 R14 86T летни! няма да съжеляваш

+1 за W442 на Hankook!

 

Sent from my Nook HD+ using Tapatalk HD

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече звездата е обута с Гуудрич.

 

:icon_thumbup:

Колко ти "легна" за всичко, колега? Просто ориентировъчно..., че моята звезда още е по "чехли"! :D :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup:

Колко ти "легна" за всичко, колега? Просто ориентировъчно..., че моята звезда още е по "чехли"! :D :icon_doh:

На мен за 2 гуми 175/65/14 Гудрич с демонтаж,нови винтили,баланс,тежести и монтаж ми взеха 176лв

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...