Премини към съдържание

Някой гледал ли е този Галант ?


rafaelo

Препоръчано мнение

Колеги, от поне година гледам този галант виси по обявите и никой не го взима, а цената му пада скорострелно, та се чудих някой гледал ли го е и знае ли какви са му "кусурите".

 

П.П. Обърках раздела, трябваше да е в "Извън Темата" ако може някой да го премести.

 

Мерси

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе то на тоз автомобил май много неща са му сменяни.И нещо екстрите не са както трябва(двузонов климатроник)примерно или пък 2004г. модел пък без кожа :icon_hmm: ,топката на скоростния лост не е оригиналната,както и кожуха на въздушния филтър е сменян"защо ли???".Може би за това не е закупен все още,иначе изглежда супер :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че бяхме писали в една друга тема точно за тоя Галант.Фаровете наистина са от деснячка. И доколкото помня се продава от доста време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе то на тоз автомобил май много неща са му сменяни.И нещо екстрите не са както трябва(двузонов климатроник)примерно или пък 2004г. модел пък без кожа :icon_hmm: ,топката на скоростния лост не е оригиналната,както и кожуха на въздушния филтър е сменян"защо ли???".Може би за това не е закупен все още,иначе изглежда супер :icon_rock:

 

Коженият салон не се задължителна част от оборудването на автомобила, независимо от годината на производство. Този Галант е производство 2003г., така че е напълно възможно да е с първоначална регистрация от 2004г. Кожухът на въздушния филтър е точно какъвто трябва да бъде, незнам по какво съдиш, че е сменян.

Като цяло, този Галант ми се вижда съвсем изряден, като изключим фаровете, които са от ВР4

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Коженият салон не се задължителна част от оборудването на автомобила, независимо от годината на производство. Този Галант е производство 2003г., така че е напълно възможно да е с първоначална регистрация от 2004г. Кожухът на въздушния филтър е точно какъвто трябва да бъде, незнам по какво съдиш, че е сменян.

Като цяло, този Галант ми се вижда съвсем изряден, като изключим фаровете, които са от ВР4

На кожуха пише с маркер галант колега,мисля че като си излезе от магазина едва ли ще пишат с разни маркери каквото и да е било,това го правят единствено по магазините за части.Прав си за кожата,това зависи от оборудването на автомобила.Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, от поне година гледам този галант виси по обявите и никой не го взима, а цената му пада скорострелно, та се чудих някой гледал ли го е и знае ли какви са му "кусурите".

 

П.П. Обърках раздела, трябваше да е в "Извън Темата" ако може някой да го премести.

 

Мерси

Аз съм го гледал този Галант и съм почти сигурен, че волана е обръщан, а и не си струва парите, особенно като го видиш на живо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го гледал този Галант и съм почти сигурен, че волана е обръщан, а и не си струва парите, особенно като го видиш на живо.

 

По номер на рамата излиза с лява дирекция, произведен май 2003г. :yes3:

Фаровете са от VR4 и в друга тема го коментирахме.

Иначе колега ти какви забележки намери, щом си го гледал на живо?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

seducer, колега би ли разказал малко по-подробно тъй като имаш опит и си го виждал на живо. Какви са му проблемите и защо не си заслужава? Между другото понеже в момента съм в Швейцария се обадих на официалното представителство да ги питам дали наистина имат някаква информация за този Галант и ме отрязаха че за коли над 5 години нямат информация, но ме убедиха че докато е била сервизирана колата от тях в Швейцария всичко е било изрядно.

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...