Премини към съдържание

Трета стоп свтлина


krasio 85

Препоръчано мнение

Здравейте,колеги.Можете ли да ми кажете как се сваля третата стоп светлина монтирана на вратата на багажника,защото не свети едната от лампичките вътре,става въпрос за Спейс Стар.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги.Можете ли да ми кажете как се сваля третата стоп светлина монтирана на вратата на багажника,защото не свети едната от лампичките вътре,става въпрос за Спейс Стар.

Привет,при вдигнат заден капак,се вижда задната част на третия стоп,от двете страни има винтове/пластмасови,развиват се внимателно.Външната част където е навита видията представлява дюбел.Следва махането на този дюбел и си готов.Дано съм бил полезен.Лека вечер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен не са винтове а щифтове ... натискат се малко навътре и цялото копче се освобождава и излиза, после си ги изваждаш (ако са щифтове и при теб ), слагаш копчето на мястото му и и си вкарваш отново щифта.

 

 

http://www.avto.bim.bg/images_parts/37254.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,"gak" и при мен са като представените на снимката аз огледах и бутнах щифта навътре и успях да извадя копчето,но щифта падна вътре в самия стоп и аз се отказах,,че ме хвана яд,и стопа с лапи или диоди е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо, сваляй и другото копче и разглобявай, всичко ще си излезе отвътре :D

Трябвало е по леко натискане ... да потъне навътре леко и веднага освобождава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Да ви попитам колеги от къде мога да си намеря такива щифтове за третият стоп,че моите са счупени (по възможност в Пловдив).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...