Премини към съдържание

Мицубиши Фен Клуб Радио


Препоръчано мнение

Браво, браво какво по-хубаво от това да се ровиш из www.mitsubishibg.com и да слушаш митсубиши радио??? :mitsu-smiley: :icon_dance:

Отлична работа момчета!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 71
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

:icon_doh: Чак сега загрях да си пусна радиото :icon_doh:

А колко много съм я гледал тази тема.

По принцип съм се мъчил да си пускам други станции, но все не успявах.

Тук върви без проблеми :rulez:

Музиката е страхотна :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте, колеги.

Искам да попитам само дали има някакъв проблем с радиото или аз пак направих нещо с моя компютър. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги.

Искам да попитам само дали има някакъв проблем с радиото или аз пак направих нещо с моя компютър. :icon_hmm:

:mitsu-smiley: Ами има малък проблем с радиото. След нова година реших да го отделя като отделен "сървър", закупих някои неща, осигурих му голям диск, инсталирах му истински софтуер (досега всичко вършеше Winamp-a ). Обаче в началото на седмицата диска се срути от лоши сектори и за съжаление ще мога да го оправя чак през другата седмица :mad: . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за нетърпеливостта. :icon_blush:

Ще изчакам.

Поздрави! :icon_bye:

:mitsu-smiley: Проблема си е в мен, но до другата седмица нямам и една свободна секунда. :icon_blush: :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Радиото ще работи отново до няколко часа.

Скоро ще има и специални изненади. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Ееее... супер беше ми писнало да си слушам моя стар и истъркан плейлист , а сега чувам песнички който са ми непознати , но приятни :)

 

Браво !!!

 

Мнението е редактирано от модератор

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Аз ще извадя прашасалата тема от рафтовете на форума за да питам ще работи ли отново радиото, в началото го слушах от време на време но вече не работи :( ...или аз може би имам проблем поради това, че съм в чужбина?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Аз ще извадя прашасалата тема от рафтовете на форума за да питам ще работи ли отново радиото, в началото го слушах от време на време но вече не работи :( ...или аз може би имам проблем поради това, че съм в чужбина?
:mitsu-smiley: Аз съм проблема и свободното ми време. За съжаление последния месец дори не успявам да чета редовно форума. Трябват ми само 4-5 часа свободно време и радиото ще е на крак. Спрях го, защото на компюютъра който намерих за сърчърче му замина звуковата карта. След това се борих цяла седмица с 2 нови карти, но така и не успяха да се инсталират. От тогава не съм имал време да го боря. От миналата седмица вече намерих читаво PC, както и хубава звукова карта. Въпрос на няколко часа работа е и обещавам до края на месеца да заработи като преди, че и даже някой допълнителни благинки да има. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно само аз не съм го слушал..... Опитах няколко пъти, но какво от това? Нали не им дознайвам компютърджийските работи, не успях и се отказах.... Дайте знак, като го тръгне и да си го слушам и аз......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

jolly_roger Само като спомена,че си взел някои идеи от Радио Експрес сърцето ми трепна.Това беше и винаги ще е най-хубавото радио за мен специално, Екипът във Враца също беше чудесен...

Малко се отплеснах... та едно въпросче...

Ще бъде ли скоро радиото в ефир... ако мога да помогна с нещо много ще се радвам. :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

jolly_roger Само като спомена,че си взел някои идеи от Радио Експрес сърцето ми трепна.Това беше и винаги ще е най-хубавото радио за мен специално, Екипът във Враца също беше чудесен...

Малко се отплеснах... та едно въпросче...

Ще бъде ли скоро радиото в ефир... ако мога да помогна с нещо много ще се радвам. :) :mitsu-smiley:

Радиото си функционира :) Сега го слушам-някаква руска музика :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Горе точно под банера на клуба Светльо е направил специален бутон "Радио". Там натискате и слушате. Трябва да имате инсталирани нужните кодеци. Радиото ползва aacp - има го включен във всички пакети с кодеци. Който е с Уиндоус най ще му е лесно ако си инсталира Winamp, който е с Линукс - със всичко може да си го слуша. Ако някой не може да се оправи да драсне едно ЛС за да обясня по-подробно. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...