Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Дайте идеи за място където да се нощува с палатка


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Тия дни е хубаво времето и си мислех да се организираме с моята дружинка и да си направим един палатков уикенд някъде в планина близо до рекичка, колата да е поне на 40 метра от мен :). Приемам всякакви предложения.

 

Мерси !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не е правил такива дивотии ? :)

 

Язовир?post-14576-029195300 1374699796_thumb.jpg Язовир ,,Дондуково",обл.Пловдив,община Брезово,на 4 км. от с.Златосел

Редактирано от Топалигов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Тия дни е хубаво времето и си мислех да се организираме с моята дружинка и да си направим един палатков уикенд някъде в планина близо до рекичка, колата да е поне на 40 метра от мен :). Приемам всякакви предложения.

 

Мерси !

Най голяма полза ще има, ако опънете палатката пред парламента ..:D

Иначе на язовир Батак в Цигов чарк е подходящо за целта, ако ти се разкарва повече и на яз. Доспат може да скокнете ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най голяма полза ще има, ако опънете палатката пред парламента ..:D

Иначе на язовир Батак в Цигов чарк е подходящо за целта, ако ти се разкарва повече и на яз. Доспат може да скокнете ..

На Доспат си е студенко още вечер...поне миналата седмица с каравана си беше студенко ...камо ли с палатка. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ще спим в колата значи :). Да обаче като казвате язовири или езера, това автоматично го асоциирам с кръвопийци, вампири, комари...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еко пътека "Бяла река" Калофер, има обособено място за палатки, на Крушунските водопади,Хотнешки водопад,Еменски каньон,Рилски езера,Беленташ ..... яз.Копринка

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли много комари ? :) най-мразя комари :icon_censored:

Ми къде ще ходиш на палатка тогава?:icon_thumbup:

Я вземи да идеш някъде с чаршафи, зарежи я тая палатка. Доспат е приказно място, ако решиш ще ти наредим евтин престой и добро прекарване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За комарите вземи АУТАН стик.

Мажеш откритите части и 4-5 часа забравяш за кръвопийците...

Струва 6-7 лева, но си заслужава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не бях чувал за това, ще се пробва непременно ! Благодарство!

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За комарите вземи АУТАН стик.

Мажеш откритите части и 4-5 часа забравяш за кръвопийците...

Струва 6-7 лева, но си заслужава.

Как да не си заслужава един литър кръв е 45 кинта :icon_thumbup: ако остане нещо в теб печелиш..сега сериозно Аутан е много добро и вече доста време го ползвам .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли много комари ? :) най-мразя комари :icon_censored:

Еми сигурно ще има, но както казват колегите с аутан, а и бягат от пушека на огъня. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темата е за палатки, но аз ще говоря за комари. Взех един спрей за хлебарки от "Всичко по 1лв" - струва 2лв. След като изтребих хлебарките, остана малко. И сега го ползвам за комари.

.....

Пишейки тези редове, един комар преминава през монитора. Спреят е до мен, взимам го и пръскам комара. Комарът е объркан, започва да лети безразборно; пръскам го втори път и виждам как пада свободно на пода. Настъпвам го - остава размазан на пода. Утре ще го забърша с парцал. Кръв няма, понеже нямаше възможност да ме вкуси.

Е, всичко това стана малко преди да напиша тези редове, но процедурата е същата. Разбира се, този начин важи за домашни условия, където комарите са малко и се виждат. За външни условия ще трябва по-ефикасно средство. Други не съм пробвал. Виждал съм как изтребват масово комари с едно устройство като полицейска или тенис палка, което разрежда насекомото, преминало през нея. Именно това. Единственото кофти е, че трябва някой да дежури на пост цяла вечер :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Единственото кофти е, че трябва някой да дежури на пост цяла вечер :)

 

Точно така. Аз ще си почивам ли, или ще маам цяла вечер и цяла нощ с хилката?

Аутана му е майката...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темата е за палатки, но аз ще говоря за комари. Взех един спрей за хлебарки от "Всичко по 1лв" - струва 2лв. След като изтребих хлебарките, остана малко. И сега го ползвам за комари.

.....

Пишейки тези редове, един комар преминава през монитора. Спреят е до мен, взимам го и пръскам комара. Комарът е объркан, започва да лети безразборно; пръскам го втори път и виждам как пада свободно на пода. Настъпвам го - остава размазан на пода. Утре ще го забърша с парцал. Кръв няма, понеже нямаше възможност да ме вкуси.

Е, всичко това стана малко преди да напиша тези редове, но процедурата е същата. Разбира се, този начин важи за домашни условия, където комарите са малко и се виждат. За външни условия ще трябва по-ефикасно средство. Други не съм пробвал. Виждал съм как изтребват масово комари с едно устройство като полицейска или тенис палка, което разрежда насекомото, преминало през нея. Именно това. Единственото кофти е, че трябва някой да дежури на пост цяла вечер :)

То хубаво, ама дали не е добре да прочетете съдържанието на тези препарати, вкл. аутан. Пък после пак ще си говорим :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Щеркелово гнездо е невероятно красиво и миналата седмица имамше много хора. Има и бунгала ако сте повече хора иначе доста хора бяха отишли с каравани и палатки. Имаше джетове и водни колела под наем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аутан е продукт на Johnson Wax , корпорация произвеждаща основно детска козметика.

А щом нещо е безвредно за деца, значи мога да го ползвам и аз....

Приключвам с рекламата http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif


Лимон....

Гарантирано пази от комарите и не съдържа никакви вредни съставки :)

Маже се, или се пие? Понеже ако се маже... да не ме подгонят осите :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя опит, за две вечери на Нишава ме ковнаха само няколко момара и това дорде ловях рибка и при условие, че не съм ползвал репеленти. Вечер ги няма, сигурно бягат от пушека на огъня или от спиралите райд дето се палят за против комари. Иначе тишина и спокойствие сред дивото, най вероятно некоя лисица да ни е навестила нощес, че кучето гони нещо посреднощите :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако имате ток си носете лампа за насекоми,ако не,става и с преобразовател от 12 на 220 V,поне за известно време да сте на спокойно. Обаче има и една подробност-може да съберете с нея всичките комари и летящи гадини на язовира :rolleyes:.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно нещо такова търсим, да няма много народ и каравани и какво ли още не. Идеята на цялото ходене сред природата е да срещаш колкото се може по-малко хора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...