Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Благодарност


reol

Препоръчано мнение

Здравейте на всички!

Вече от две седмици съм с Carizma 1.8 GDI EXE.След първите тревожни впечатления от играенето на оборотите на празен ход,сега всичко е в норма.Решението на проблема-МИЛЕН!!!Оказа се,че крачката между тревогата и задоволството при кормуването на Carizmata е малка,но трябва да се направи на точното място.И това място е сервиза на МИЛЕН!Естествено човешко отношение,професионализъм,точност и коректност и бързина при обслужването.

Отидох с играещи обороти на празен ход и разход до 110 6,3 на 100.Върнах се с перфектни показатели и разход по същия път,със същата скорост до 110-5,6 на 100 отчетено от борд компютъра.

Още веднъж БЛАГОДАРНОСТИ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

Вече от две седмици съм с Carizma 1.8 GDI EXE.След първите тревожни впечатления от играенето на оборотите на празен ход,сега всичко е в норма.Решението на проблема-МИЛЕН!!!Оказа се,че крачката между тревогата и задоволството при кормуването на Carizmata е малка,но трябва да се направи на точното място.И това място е сервиза на МИЛЕН!Естествено човешко отношение,професионализъм,точност и коректност и бързина при обслужването.

Отидох с играещи обороти на празен ход и разход до 110 6,3 на 100.Върнах се с перфектни показатели и разход по същия път,със същата скорост до 110-5,6 на 100 отчетено от борд компютъра.

Още веднъж БЛАГОДАРНОСТИ.

 

Здравей,'реол'! Имам сходен проблем, но моята направо си гасне като загрее /на празен ход.../ Би ли ми казал къде се намира този сервиз? Аз съм от Пловдив. Как да го намеря или да се свържа с Милен... Благодаря Ти предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сервиза му е точно зад завод Чайка, телефона му го има в профила - milen_z :)

 

 

Благодаря Ти! Всичко добро!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

И аз използвам темата да Благодаря на Милен за перфектната работа по моята кола! :bowi:

А също така и за човешкото отношение!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Нз какво да кажа освен едно огромно благодаря на МИЛЕН за свършената работа.Имах проблеми с оборотите (нестабилни при консумация на фарове, парно, празен ход и т.н. Запалих колата от Мездра и при Милен в Пловдив!!! Проблема ми се оказа че дросела е за центроване. Колата ми даде 6,7 ГАЗ което ме много изуми , като се има впредвид че съм с обикновенно газово на ЛОВАТО. Пътя до Пловдив си струваше. Имате ли ПРОБЛЕМИ при Milen_z ;) всеки проблем има решение :drive: :icon_thumbup:

Редактирано от doktora_mz
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо си нямаме един Милен и в София... Все не намирам време да скокна до Пловдив, а така ми се налага... :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

Вече от две седмици съм с Carizma 1.8 GDI EXE.След първите тревожни впечатления от играенето на оборотите на празен ход,сега всичко е в норма.Решението на проблема-МИЛЕН!!!Оказа се,че крачката между тревогата и задоволството при кормуването на Carizmata е малка,но трябва да се направи на точното място.И това място е сервиза на МИЛЕН!Естествено човешко отношение,професионализъм,точност и коректност и бързина при обслужването.

Отидох с играещи обороти на празен ход и разход до 110 6,3 на 100.Върнах се с перфектни показатели и разход по същия път,със същата скорост до 110-5,6 на 100 отчетено от борд компютъра.

Още веднъж БЛАГОДАРНОСТИ.

 

какво ти правиха на колата :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мм не мисля,че е напълно така,всеки си има мнение,може би ти мислиш така и си решил по-добре да го види майстор вместо да рискуваш и да стане,а и има неща за които е наистина по-добре да ги прави майстор,питам какво ти е правил защото ми се занимава и искам да се науча на нещо,ако е нещо което ще схвана може да го поправя и сам,ако не ще ходя на майстор.другото за което питам е това,че Milen_Z е на 150км в едната посока (Сливен-Пловдив),примерно ако почистване на дросел или дебитомер,защо да отида до там като почти са ми го обяснили как да го правя и го схващам.Това е колега,тези са причините да питам,аз си знам,че при Милен е най-добре,даже много ще се радвам да го познавам,едно че е майстор,друго че ще познавам някой от форума,както бих се радвал да познавам и теб и други от тук,но засега не мога да отида до там. Поздрави :good: :drinks: :drive:

 

 

...а и ако знаех,че там е майстора,направо щях да ида там още като си купувах колата от Пловдив :icon_angel:

 

 

Това е последното ти мнение - написано в едно изречение и без главни букви където трябва!

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е последното ти мнение - написано в едно изречение и без главни букви където трябва!

 

 

Добре,ще внимавам повече. Имам регистрация в сайт за мотори и там си пишем на български,колкото да се разбираме,а не така стриктно като тука и затова си пиша така...не за друго. Това дето е под информацията на профила ми-предупреждение-измерва колко ми се карате ли какво е...? Ще внимавам и дано да има обратен ефект върху скалата за отчитане на предупрежденията :icon_angel:

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...