Премини към съдържание

Още един Спейс Стар


Препоръчано мнение

Привет на вси4ки.От 2 месеца и аз карам СПЕЙС СТАР 1.6 2005г. газ/бензин.Страхотна кола.Много от вашите теми ми бяха полезни,за това ви благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами така се води по талон.Как тогава да разбера коя година е.Може ли някои да ми каже с какви дискове върви оригиналното сд .Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами така се води по талон.Как тогава да разбера коя година е.Може ли някои да ми каже с какви дискове върви оригиналното сд .Благодаря предварително.

Провери по рамата коя година е.А за дисковете - пробвай със CD ,не със MP3 или DVD ! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Номера е XMCLNDG3A4F002072.Toва нищо неми говори,а 2005 е датата на първата регистрация.Колкото до сд пробвах сд диск записан на компа но го изхвърля.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Номера е XMCLNDG3A4F002072.Toва нищо неми говори,а 2005 е датата на първата регистрация.Колкото до сд пробвах сд диск записан на компа но го изхвърля.

За диска сигурен ли си че е DVD ......пробвай да го запишеш с Nero :)

За рамата - годината на производство е 09.2003

Редактирано от Traychev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://catalogs.forceauto.ru/mitsubishi

 

Добре си е номера произведен 1.09.2003

 

За дисковете - опитай с фабричен, а не със записан

Редактирано от Peter G
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Модель[45Q] SPACE STAR(EUR/NEDCAR) (DG1-5A )

Модификация[DG3A ] 1600

Комплектация[LNJEL6] COMFORT,5FM/T

LHDПериод выпуска06/1998 - 12/2004

Дата выпуска09/2003

Регион Европа

Производител Холандия

Редактирано от krasipet
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на вси4ки за бързите отговори.Годината нее 4ак толкова важна ,а по-скоро състоянието на колата и най-ве4е м ерака.Иска само да я обуя и е перфектна.Поздрави и весели празници.

Редактирано от non4o77
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Номера е XMCLNDG3A4F002072.Toва нищо неми говори,а 2005 е датата на първата регистрация.Колкото до сд пробвах сд диск записан на компа но го изхвърля.

Привет,с много здраве да я караш.Що се отнася до модела чудесен е,както и форума в който можеш да намериш отговор на въпросите си.Весели празници.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е какъв и е разхода на газ ако си я засичал? :rolleyes:

 

10 на сто гори 1.6 в Пловдив и съм го засичал:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

10 на сто гори 1.6 в Пловдив и съм го засичал:)

Около 8,9 на 100км засечено но има бензин в тези километри когато е газ/инжекцион

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имах проблем с газта.Беше изгорял драйвър в компа на инзекциона и карах на бензин.Сага ве4е е ОК но несъм я засичал.Работата ми е близо и докато загрее и прехвърли съм вече там.Някои знае ли СD има ли код.Искам да откача акумолатора но не смея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да се обознача и аз. Днес си взех Спейс стар 1,3 и силно се надявам, че съм направил добър избор. Дано не се налага, но разчитам на вас за решаване на проблеми по колата. Наздраве!

:icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега , спокойно и базаварийно каране , ще кажеш по -нататък лесно ли катери баирите , щото смятам това лято да ходя до Момчиловци :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, честита кола и пусни снимки да я види и ние. То ако не се похвалиш със снимки, за какво се хвалиш въобще!!! :)

Другият вариант да провериш коя година ти е колата е като влезнеш вътре и погледнеш коланите от задната страна на етика им коя дата е написана, също така и по стъклата има DOT-ове и по доста пластмасови елементи в скритата им част има нанесени дати на производство.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на вси4ки.От 2 месеца и аз карам СПЕЙС СТАР 1.6 2005г. газ/бензин.Страхотна кола.Много от вашите теми ми бяха полезни,за това ви благодаря.

Здравей колега и честито с колата :mitsu-smiley: Имам същата 1,6 мотор :icon_rock: А сега моят въпрос искам да знам на газ какъв разход имаш градско.извънградско,а също каква е газовата уредба благодаря :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на вси4ки.От 2 месеца и аз карам СПЕЙС СТАР 1.6 2005г. газ/бензин.Страхотна кола.Много от вашите теми ми бяха полезни,за това ви благодаря.

Да ти е честита придобивката колега и много безаварийни километри :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уредбата е Тартарини/слагана уж в Германия/.Разликата във вървенето спрямо бензина почти не се усеща.В момента карам предимно на къси разстояния и разхода е почти комбиниран.Скоро смятам да го засека и ще пиша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...