Премини към съдържание

цени на газови уредби


galant 2.0 140 Hp

Препоръчано мнение

Проверка по сайтовете за газови уредби и консумативи показа, че цените на газовите уредби за инжекциони е от 450 до 3200 лв. Това ли са цените според вас и какво е най-важното да се знае и да се изисква от сервиза, когато се монтира газовата система?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Газов инжекцион за метан с всичките му глезотийки и олекотена бутилка е 2500-2600лв. за пропан-бутан максимума е 1900лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз разпитвах за газов инжекцион на Star gas.На мен ми казаха,че трябва да се премерят дюзите.За моя шестак казаха 1400-2500лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз разпитвах за газов инжекцион на Star gas.На мен ми казаха,че трябва да се премерят дюзите.За моя шестак казаха 1400-2500лв.

Ясно, значи сумата не е малка, но поне в проекция би трябвало да се изплати. Аз сега засичам моят колко яде. Като гледам стрелката върви точно по разписание. 20 лв. на 100 км. Газ ще се слага.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По какви цени са тези 20 лв на сто? Градско, извънградско? Беше писал че си в Кувейт...

В зависимост колко ще я караш колата си направи сметка за колко ще се покрие този първоначален разход, който спрямо цената на колата ти е нисък - 5-10% все пак... помисли също и за метан /природен газ, CNG/ - ако караш много си струва... Има теми по този въпрос във форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По какви цени са тези 20 лв на сто? Градско, извънградско? Беше писал че си в Кувейт...

В зависимост колко ще я караш колата си направи сметка за колко ще се покрие този първоначален разход, който спрямо цената на колата ти е нисък - 5-10% все пак... помисли също и за метан /природен газ, CNG/ - ако караш много си струва... Има теми по този въпрос във форума.

Да кажем смесено излиза, защото тук е трудно да засечеш. Движението е напълно различно от Европа. Ще я карам умерено. До работа и обратно. Не бих излязъл с нея в центъра в пиков час. Не се виждам да паркирам на малките пет кьошета, например в 1 на обяд. Не зная...Но няма да я продам така лесно. Колата е наистина много качествена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...