Премини към съдържание

Бисери от авто форумите


Препоръчано мнение

  • преди 4 седмици ...

Колеги няма такива бисери, не се бях смял така от години сигурно. За съжаление има доста прост народ в България.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Този "The_Bride" явно им е скритият хуморист на форума. Прави се на шут. Пък и като се е кръстил "Булката"..

Или е някой с ментални изменения...

Като му гледам и другите теми - http://tuning.bg/for...%B5%D0%BD%D0%B5

 

Абе вие се ебавате ама аз пък чух от шурея на село че руснаците имат свръх секретна разработка за хартиен двигател дето върви на пръдня от носорог и от ауспуха капе водка. http://www.tuning.bg/forums/public/style_emoticons/default/icon_twisted.gif

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
Е да ви светна... Горе на Шереметя седи понякога една бежава(много нетипичен цвят) астра G (като тези на кат) но няма буркан или надписи. Чисто цивилна, но освен странния цвят, всички стъкла без предното са МНООООГО тъмни. Имах късмета да спра до тази машина и вътре... РАДАРЧИЦИ!!! И то с много огромен радар нищо общо с тези, които всички сме свикнали да виждаме...

 

Отговор 1: Може радара да е на военно-въздушните сили

 

Отговор 2: А може и да е на "космически войски". http://forum.gorna.net/images/smilies/icon_mrgreen.gif

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Из редовете във форума на BMW:

 

E36_325: … Аве онзи ден си барнах шперa на диференциала и реших да го пробвам. Карам си аз и гледам едно убаво завойче, та викам си, я да го заметля бавареца и да вляза в завоя с ключалките напред. Та… ометлих половината завой и изведнъж колата се разтресе цялата и… си видях задния номер?!? Това нормално ли е ?!?…

 

 

Из редовете във форума на Trabant:

 

Trabbi_1980: … Реших да “позасиля” трабито и го закарах в сервиза на мерцедес AMG. Там поръчах да ми сменят двигателя с нещо по така. Речено сторено и след няколко дена си взимам трабито, изкарах го на тест драйв, двигателя тих даже не се чува, ускорява като ракета, ама излезе проблем, трабито “прелита” 100 метра и спира, след 3 -4 секунди пак “прелита” 100 метра и спира?!? Обаждам се аз в сервиза и им казвам какъв е проблема, а те шегаджиите им недни, вместо двигател ми сложили моторче от чистачки на G-класа.

 

 

Из редовете във форума на Honda:

 

CRX_Civic_1995: … Кучето на комшията ми Кънчо, е родило в тръбата на ремуса на моя це-ар-хикс. Ако запаля колата, дали ще им стане нещо?!?…

 

 

Из редовете във форума на Audi:

 

А8_A6_B4_1980: …Ей народе, онзи ден си взех една A8-ца и както си я карам, чух тропане откъм багажника. Спрях, отворих багажника и оттам излезе един побеснял тип с шублер, очила и бяла манта. Въпросния почна да си скубе косите и да ми крещи на някакъв език, който нещо не мога да разбера, някой ще ми го преведе ли, ето какво каза: … Ду булгаришен… капутишен… стига си скачал из дупкишен, че ше окапутишен амортисьоришен… защо форсира така моторишен… какво си надул дас чалгишен… що не слага коланишен… фатант… булгаришен крейзишен… абидазен!…

 

 

Из редовете във форума на УАЗ:

 

UAZ_Hunter_1975: …ОБЯВА: Събарям стари къщи и селскостопански постройки, без багер. Бързо сигурно, а ако съм пиян, всичко става от раз!…

 

 

Из редовете във форума на SAAB:

 

9000_Aero-X: … Е па нема такава кола като SAAB-a! Онзи ден, докато карах с 200 км/ч, ненадейно съм заспал и колата излязла встрани от пътното платно. По едно време се събуждам и що да видя, SAAB-a сече ли сече тополите покрай пътя…

 

 

Из редовете във форума на Subaru:

 

Impreza_2001: … Алоооу?! Има ли някои в този форум?!?…

 

 

Из редовете във форума на Bentley:

 

Continental_GT_DR_DRE: … Страхотен форум!!! Благодаря на другите потребители, за това, че ме научиха как се отваря пепелника, но сега имам друг проблем… понеже вече е препълнен с фасове, незнам как да го сменя с друг…

 

 

Из редовете във форума на Fiat:

 

Tipo_Uno_1930: …Вчера се случи нещо странно с мен! Получих SMS от съпругата ми, със следното съдържание: “Скъпи, ако случайно не знаеш,… има живот извън автосервиза!”…

 

 

Из редовете във форума на Renault:

 

Megane_Clio_1945: …Боже, как е възможно?! Пълно безобразие?! Възмутена съм!!! Вчера си купих чисто ново Clio! След като покарах малко, го паркирах пред у дома. На слизане от колата, някакви случайни минувачи взеха да ме подиграват с това, че съм си била купила не Clio, а части за Clio,… самоходни при това!

 

 

Из редовете във форума на Mercedes:

 

SLK_BRABUS_AMG-SL500: … Отидох за цигари и фантичка до кварталното магазинче и сега цялата кола е мокра и кална… за бога хора помогнете… какво да я правя?!?

 

 

 

Из редовете във форума на Peugeot:

 

4007_5008: …Ей народе, преди няколко часа си купих чисто ново Peugeot и познайте какво: … подариха ми луксозен списък на всички автобусни линии и разписанието им!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

...Преди малко над Люлин премина Миг 29...форсираше двигателите сериозно...и замина посока Сърбия...някак си не е нормално...та за това реших да питам ако някой знае нещо повече?

 

Въх, сакън па ти ... Чък Норис и Победимите 4 ше долетат, и ше тря падаме за 22л

 

Бойко вози Дениро и Траволта за да им покаже кой е мъжа!

 

Аве, да ви заеВа !

Аз землянки копам, те ленти режат :icon_doh:

 

Тука в България обаче не може да се развива повече от 1*** (не помня точно) ,защото не можеш да земеш завоя на източния край на България и ше излезеш от нашето въздушно пространство..

 

Еее, ти го направи пилота на кюфте бее. 40сек от 200 до 1200км/ч айде посмали малко.

 

За кое ве??

 

На Марсианеца сметката по горе.

 

На какво нещо е летял тоя бре? Я посмали малко.

 

Абе уйче тоя с редбулския парашут за колко време в свободно падане ги разви от 0 до 1300 км/ч?

 

Не знам колко точно е разстоянието по права линия от Варна до Македония, но да кажем че са около 600км. Ако предположим че изтребителя е тръгнал от другаде и не му зачетем време за излитане и лети с постоянна скорост 2000км/ч, то той ще измине тея 600км за 600/2000=0,3 часа = 18 минути.

 

Бреее, ма вие и до свръхсветлинна скорост ще стигнете при това самовъзбуждане Скоростта на звука е само 331 м/с, около 596 км/ч, демек

 

А ти по математика си за 2-ри клас.

 

Мдааа, явно сметките ми не излизат на n ракии. Оттеглям се в ъгъла. Сега виждам колко колеги и за какво време са ме наплюли... Добра реакция!

 

Знам аз че вие оунърите на АЦЕ сте забравили какво е това ускорение различно от това на Титаник ама :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Немога да се здържа и да не копирам малко и от Рибарските форуми :callgsm:

И там има големи пенизи!Става дума за спор за воблери а именно кои цветове хващат повече риби :D

 

Понеже, по-горе ме питаш за моята сергия, а някак си съм изпуснал възможността за автореклама. Веднага ти казавам Пупе/ голямо. , цвят "обезпокоена жаба"// това е цикламено жълто с точки// = 7 кг. щука на Писарово.

 

Цвета важи Ванка..... спор няма :):) ... туй последното пупе, с което се сдобих мисля, че е цвят "жаба със запек в момент на напън" ... неустоимо.... поне за мен

ПС : Ако заредиш рики цвят "пръднал гущер" звънкай веднага...... щъ ги шмръкна до 2 :):):):):):):)... с 5-6......20 споделени бири много Прясно

ПС 2 : (малко пооткъмто темата, баш майсторе:) ) - Всеки дзвер, който стига до канибализъм е при отсъствие на достатъчно количествo на друга храна => - thing again !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Из VW Форума:

 

emo-gar написа:

 

Момци, да извините, но ще попитам в чуждата тема: мисля да взимам едно пасатче, което има ABS, като последното ме плаши..Какво става със спирачките при отказ на компа или нещо ел. там , значи ли че няма кучки бубуто...

 

 

 

Тц значи че педаля не рипа горе-доле и не прай тъгъдъгъдъгъдъ

:D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

"при АБС ти блокират колелата едно по едно, а не както примерно предните две заедно , така по опростено ти го давам

:lol: :) "

 

 

:D Няма как- влизаш в бисерите :roll:

....................................................................................

 

 

"всъщност abs-а какво точно прави :lol: не съм карал кола с abs, но веднъж се возих в zafira-та на един приятел, с abs беше и останах с впечатлението че спира доста рязко :D"

........................................................................................

maria

Аз съм карала само с АБС и за първи път чувам, че е възможно да има вреда от него. Но ще го имам предвид. :lol:

............................................................................................................

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Е няма такъв смях ,случайно една мацка ми звънна докато ги четях и се попиляхме да се смеем :icon_thumbup: велико :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Абе вие се ебавате ама аз пък чух от шурея на село че руснаците имат свръх секретна разработка за хартиен двигател дето върви на пръдня от носорог и от ауспуха капе водка. http://www.tuning.bg/forums/public/style_emoticons/default/icon_twisted.gif

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_doh.gif

това е интересно , ама не е като водка от табуретка :D (водка може да се направи и от крак на табуретка, стига само да се спази процедурата при дестилирането... )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

http://dnes.dir.bg/news/balgarski-ezik-mekane-pravogovor-15709113?nt=4

 

При такава статистика тази тема ще има много хляб за в бъдеще :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

"Абе пичове, какво плюете двигателя?

Това е най-слабия дизел в гамата и не е за състезатели. Акто искате комби да върви има 550i, ако държите нa дизела, има 530д-258к.с., 535д 313к.с, м550д с 381 к.с (последния двигател е без аналог при конглокенцията) Какво плюете 520д, все едно е единствения възможен дизелов избор..."

На тази дума значението знае ли някой ?

В тълковния я няма, проверих!

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Абе пичове, какво плюете двигателя?

Това е най-слабия дизел в гамата и не е за състезатели. Акто искате комби да върви има 550i, ако държите нa дизела, има 530д-258к.с., 535д 313к.с, м550д с 381 к.с (последния двигател е без аналог при конглокенцията) Какво плюете 520д, все едно е единствения възможен дизелов избор..."

На тази дума значението знае ли някой ?

В тълковния я няма, проверих!

Явно е искал да каже конкуренцията, човечеца, ама като чета явно е от БМВ форума, тоест толкова си може! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Специално таза дума конглокенцията <--

Като гледам я ползват често в automedia.investor.bg и в buzzurls.com ...обаче, до колкото бяха писали в едни от коментарите се получавало от накаква автоматична корекция в сайта ... може пък и нова дума да докарат така :)

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По доста форуми има цензура на всичко що е к*р, съответно конкуренция става кон**цензурирано**енция, конглокенцията и т.н.

Курс, конкурс, и още една камара цензурни думи стават забавни

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Копувам плук за мицубиши галант.

Също така изкопувам повредени летящи чиний и провадам части за такива.

Копувам и кохезионен двигател. Може и с повредени бобини.

СПЕШНО!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...