Премини към съдържание

Трябва ми съвет за покупка


Препоръчано мнение

Добър ден,понеже съм млад шофьор и искам да си купя кола но за мен е важно да е Mitsubishi.Харесал съм си Галант.Чух много мнения относно Митсубишито,че частите и поддръжката е скъпа,че не биле хубави... А други ми казват че са много добри автомобили.Ако може да ми помогнете с избора на Митсубиши ще съм ви много благодарен :) Това е модела който си харесах http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11318799205166151&f1=details&slink=1yu670.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега. Щом си харесал Галанта, отдели време и прочети темите свързани с него и ще ти изясни всичко.

Части има скъпи и евтини, вече има голям избор и на коли, но трябва да си наясно и да гледаш внимателно, ако не разбираш, задължително намираш човек, който знае, къде и какво да гледа. Пожелавам ти късмет с избора. :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако те интересува нещо по-конкретно,мога да го видя "на живо".

Не че е от голямо значение,но този Галант със сигурност не е нов внос-регистриран е около октомври 2009 г.

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Погледни в раздела Продава на форума има няколко Галанта който се продават от колеги.

П.С: Според мен това червено не му отива на Галанта,аз не бих го взел само заради цвета .

Успех с покупката на :mitsu-smiley: и да се похвалиш

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда някои не са виждали галанта на "блуфера" :icon_dance: . Имам приятел, който два пъти ми казва: ако тази кола беше моя, да съм я боядисал червена. Аз си харесвам цвета на моя и не бих го променил.

Щом питаш за модела значи ти харесва. Не виждам какво значение има мнението на други хора дали са хубави или не. С оглед цените на нашия пазар моделът си е направо кукле. Има си своите слабости като всеки автомобил от която и да е марка, модел и модификация.

Например: податливи на деформация предни спирачни дискове, чукащи хидравлични компенсатори, провисващи задни пружини, поява на корозия по вежди, бомбета на предни аморт. и др.

Колата е измислена много добре. Моята я карам само при един приятел, който се занимава с монтьорски и бояджийски дейности. Лично той много я харесва откъм пригодност за работа и изработка като цяло.

Сменял ми е: амортисьорите отпред (задните аз си ги смених), задните пружини, ляв прав носач, ремък, ролки ... всичи без ролката на компресора на климатика, антифриз, спирачна течност... Абе часове се е ровичкал по нея и знам, че много му е приятно да работи по нея, за разлика от други (фиат улис, разни дизелови фордове и т.н. да не изброявам).

Лично на мен най-много не ми харесва нивото на шумоизолация. Второто е разхода на гориво, но моят е с 6 цилиндъра, а ти гледаш с 4.

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай шестаците, :icon_dance: с един газов инжекцион ще ти е добре и голям кеф. Е малко спирачките са кашкавалени и както каза колегата Анди шумоизолацията не е на ниво и друг неща няма да изброявам, но коя кола няма недостатъци. Обаче и 3 години след като съм си я купил след като я заключа се обръщам да я погледна. Голяма любов си е. А рева на шестака безценно....

Затова разгледай общите неща за всяка кола- двигателя да няма течове, скоростите да влизат гладко да не тропа лопа, ръждица по бомбетата и задните вежди (това специално за галант :icon_clap:) и ако ти хареса вземай. Успех и дано имаме още един галант в клуба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден,понеже съм млад шофьор и искам да си купя кола но за мен е важно да е Mitsubishi.Харесал съм си Галант.Чух много мнения относно Митсубишито,че частите и поддръжката е скъпа,че не биле хубави... А други ми казват че са много добри автомобили.Ако може да ми помогнете с избора на Митсубиши ще съм ви много благодарен :) Това е модела който си харесах http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11318799205166151&f1=details&slink=1yu670.

 

 

Здравей, колега!

"Система за контрол на дистанцията" - това едва ли е това. Колата може би е мъничко по-стара. Но щеше да е добре да има повече снимки. Иначе що се отнася за Galant - зависи какъв човек си. За частите и поддръжката - спрямо Фиат и Опел е по-скъпа, спрямо Авенсис е по-евтина. Прочети и това: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=6461

Кусурите на колата като модел са малко, а пък кефъ ... и то за немного пари. Но трябва да е гледана колата, защото както беше казал някой колега - "тази кола я съсипва само липсата на грижи".

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...