Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща в Стара Загора


Препоръчано мнение

Хора аре да формираме нещо в Стара Загора след 10-ти септември. Пък и аз да се явя на някоя среща .

Ами може ,даже на РД на клуба(ако не се решиш да идваш ) ще говоря с колегите да направим някоя среща за по биричка ,даже ще уговорим и дата и час :mitsu-smiley:

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 286
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Кога точно ще е РД-то на клуба?

От 6-ти до 8-ми септември, ето я темата: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=29726

Като ще се събираме да пътуваме заедно, който иска. От Пловдив ще дойдем до СТЗ и от там потегляме задружно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колеги ,да спретнем една срещичка на 29.09.(неделя)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея, дано не ми мине котка път... Някакви предложения за час и място...? Май има вероятност от превалявания... :-) :drinks:

Редактирано от VenciTT
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея, дано не ми мине котка път... Някакви предложения за час и място...? Май има вероятност от превалявания... :-) :drinks:

Ако искате в La Casa (пицарията на Руски 65 под ДНА ),за час някъде след обяд към 16-17 час .Ако имате други предложения давай те ги.За мен е без значение

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бе, защо не направите Старозагорската среща в Габрово, да мога и аз да дойда? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ее точно когато се сбират повечко фенчета ще съм ангажиран и извън града :bang: .Весело изкарване на успелите да присъстват :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като няма други предложения - срещата остава за неделя от 17 часа,в La Casa (на Руски 65 под ДНА )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хубаво ще е ако запазваш маса да е някъде по терасата за да може да пушим :icon_rock:

Ами зависи от времето,ако е хубаво ще сме вън,ама ако не ще сме в вътре :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

този уйкенд прогнозата е като за барбекю май или поне за по бира където кажете .... можем там да си вземем от пластините, аз и баджа... http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Редактирано от VenciTT
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

този уйкенд прогнозата е като за барбекю май.... можем там да си вземем от пластините, аз и баджа... http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Аз в неделя съм свободен ,само да не стане навалица като на последната среща :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз за сега мисля да се събираме.. дано не ми мине котка път или нещо такова. В Ла Каса ли ще е офертата..? Някой ходил ли е тук ? Джелата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз за сега мисля да се събираме.. дано не ми мине котка път или нещо такова. В Ла Каса ли ще е офертата..? Някой ходил ли е тук ? Джелата...

Ами навремето готвиха много вкусно,много отдавна не съм ходил там.Където кажете мен ми е все едно,само да не е в Габрово :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Све още е така, особено св.улички.... и :drinks:

Да видим колко колеги ще се отзоват и какви предпочитания разбира се.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И така последно, за къде остава местенцето и в колко часа :drinks:

Ми решавайте и каже те ,че не остана време :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Където реши мнозинството ;-)

нали за неделя говорим? И към колко ви е удобно ..? пак за към 17:00 ...?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да за в неделя 17 часа е добре само мястото, ако искате на Джалата да отидем този път

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да за в неделя 17 часа е добре само мястото, ако искате на Джалата да отидем този път

Оки а къде се намира това Джалата :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...