Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща в Стара Загора


Препоръчано мнение

Здравейте ,колеги и фенове на :mitsu-smiley: от Стара Загора, иска те ли да си направим една среща за да се видим и опознаем .Колегите от другите градове ако имат желание също могат да се включат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 286
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Ще дойда и аз само че малко Зарата не ми е позната :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойда и аз само че малко Зарата не ми е позната :icon_blush:

:icon_thumbup: Ще ти посрещна няма страшно ,ние само да се организираме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойда и аз само че малко Зарата не ми е позната :icon_blush:

 

Данчо, ако срещата е за след 10ти, дали ще успеем да направим няква организация и да отидем повечко хора от Пловдив :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Данчо, ако срещата е за след 10ти, дали ще успеем да направим няква организация и да отидем повечко хора от Пловдив :icon_hmm:

Няма проблем каквото и да решат и ще се съобразя с всичко.Пък и да, разбираме се и отиваме повечко :mitsu-smiley: .Колкото повече ,толкова повече :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги!

С интерес ще следя темата, надявам се скоро да организираме нещо и да съм свободен да се видим http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кога ще е ви е по удобно за срещата в ден през седмицата или през уикенда ,също да споделите вечерна или дневна да бъде срещата.И да изберем една дата в диапазона от 15 до 24 февруари.Хем ще има повече време да се разгледа темата ,хем и колегите от Пловдив ще могат и те да се организират. Ако имате предложения за място споделяте го тук за да изберем .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разберете се за място/час/дата :)) Само да не съм на работа ще дойда с голямо удоволствие :mitsu-smiley:

 

 

EDIT: Колеги от къде мога да се сдобия със стикер - www.mitsubishi.bg Мицубиши фен клуб България ? :icon_n_king: :mitsu-smiley:

Редактирано от Blafiora
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разберете се за място/час/дата :)) Само да не съм на работа ще дойда с голямо удоволствие :mitsu-smiley:

 

 

EDIT: Колеги от къде мога да се сдобия със стикер - www.mitsubishi.bg Мицубиши фен клуб България ? :icon_n_king: :mitsu-smiley:

 

 

като дойдеш на срещата която организираме аз ще ти дам :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,хайде давайте предложения за дата,час и място на срещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,хайде давайте предложения за дата,час и място на срещата.

първо според мене трябва да решим точно как искаме да премине срещата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

примери :

 

1.Събираме се на кафенце някъде и два-три часа си говорим "глупости"за убиване на свободно време :icon_crying:

 

2.Избираме най близката дата за която синоптиците прогнозират слънчево време ,товарим се по колите и газ към "стъпката"на барбекю :icon_thumbup:

 

3.Вечерна среща - кръчмичка после клуб и на сутринта шкембенце трезве ,по възможност да осигурим преспиване за колеги желаещи да присъстват от други градове :icon_rock:

 

4.Някой със хубава механа във къщи ни събира на домашен купон :icon_doh:

 

:mitsu-smiley:

Редактирано от echik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега добре си ги посочил по точки... :)

Щях да предложа и аз втората точка - барбекю на Старозагорските бани край езерото, ама да се постопли, че сега доста ще върви виното...

 

Иначе за кафенце на първо време съм съгласен.

Някоя бензиностанция или другаде с по-голям паркинг все пак няма да сме пеш, нали ? ;)

Дайте идейки

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами стъпка 3 и 4 ми харесват ,а и за барбекюто е добра идея ама май е рано още .Да започнем от датата 16.02.2013 г.( събота) устроива ли ви,а кръчмата ще изберем после( освен ако не се появи някой с механа). :)

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега аз имам снимки на Стъпката точно по средата на февруари където съм по потник ,пече ли слънце във града ако е 10градуса там е поне 18-20градуса ,не напразно съм посочил това ,че трябва да е слънчево :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок, за мен не проблем и за барбекю, но виждаш какво е променливо е времето единият ден 20 градуса ,а другия ден сняг (трудно ще го улучим да е слънчево)и затова смятам че ще е по добре на кръчме,а и гости от Пловдив ще ни дойдат .А за датата какво ще кажеш устроива ли те ?

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че най-добрия вариант е да се съберем на някоя бензиностанция с по голям паркинг.. Да пием по някоя чурбичка.. да обсъдим колиците да обсъдим и жениците.. :))))( по възможност и някоя снимка групово да им направим) Каквито и схеми да направите.. гледайте срещата да се състой след 18:30 :))

 

EDIT: Даже на мен ми е най-удобно да е тази събота (09,02,13), но малко ме съмнява всички да се съобразят с мен, така че както го решите :rulez:

Редактирано от Blafiora
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пратих няколко ЛС с дата и час колегите ,нямаше отказали ( с изключение на SNS ,но колегата си идвал един път месечно и не знае дали ще успее.).Дата и часа са уточнени ,само да уточним мястото.

 

Среща в Стара Загора

дата : 16.02.2013 г. (събота)

час : в процес на уточняване

място: :icon_hmm: ( в процес на уточняване )

Ето и моите предложения :

мястото където работя - https://www.facebook...401780483209282 ( лошото е че няма паркоместа отпред и работят до 23.00 ч. )

 

второ предложение - https://www.facebook...225619844198853 ( тук има паркоместа но са малко :icon_blush: ,тук също работят до 23.30 но могат и да ни поизчакат до по късно )

 

П.С: Очаквам и вашите предложения

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли начин да направите срещата обедна?

Пловдивчани, които имаха желание да ви посетят, както и аз, как ще се прибираме посред нощите? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли начин да направите срещата обедна?

Пловдивчани, които имаха желание да ви посетят, както и аз, как ще се прибираме посред нощите? :)

Ами :icon_hmm: вие се освободете за 16.02 а в последствие ще го решим,а можете да преспите в Стара Загора (по предложение на колегата echik ) ,аз лично мога да приютя двама :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами :icon_hmm: вие се освободете за 16.02 а в последствие ще го решим,а можете да преспите в Стара Загора (по предложение на колегата echik ) ,аз лично мога да приютя двама :)

 

Аз ако гостувам на батко Eчик, ще отиде една седмица запой... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...