Премини към съдържание

Среща в Стара Загора


Препоръчано мнение

Аз ако гостувам на батко Eчик, ще отиде една седмица запой... :D

Тъкмо ще те взема направо за Шипково :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 286
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Петък бих дошъл,събота ходя на вилата,съжалявам!В Пловдив и през седмицата се получава,целият уикенд е свободен.Има време,помислете за петък,една мицка повече ,пловдивска.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Повечето хора в петък са на работа и по-рано от 19:00 никой няма да дойде.Събота е най-удачния вариант,само уточнете часът ,че да може и Ристе и другите където пътуват да ги видим.. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично предпочитам около обяд за да може спокойно да се приберем в Пловдив.Предлагам да е някъде около 13-14 ч.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата ще остане в събота ,най вероятно часа ще бъде променен заради гостите от Пловдив и Габрово който искат да дойдат.А ние можем да останем колкото си искаме срещата ще има само начален час :D ,а колегата Топалигов може да си направи една разходка до Стара Загора,вместо до вилата да разнообрази малко :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като няма други предложения обявявам :

 

http://img545.imageshack.us/img545/1702/starazagoracentervselen.jpg

 

 

 

Среща в Стара Загора

 

дата: 16.02.2013 г. ( събота )

начален час : 15.00

място : пицария La Casa - https://www.facebook.com/pages/La-Casa-di-amici/225619844198853

адрес: бул.Руски 65 ( под ДНА )

 

За повече информация : 0896791398 - Николай

П.С. : Ще пусна по едно ЛС до всички писали в темата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като няма други предложения обявявам :

 

http://img545.imageshack.us/img545/1702/starazagoracentervselen.jpg

 

 

 

Среща в Стара Загора

 

дата: 16.02.2013 г. ( събота )

начален час : 15.00

място : пицария La Casa - https://www.facebook.com/pages/La-Casa-di-amici/225619844198853

адрес: бул.Руски 65 ( под ДНА )

 

За повече информация : 0896791398 - Николай

П.С. : Ще пусна по едно ЛС до всички писали в темата :)

Там съм!(2 ма човека)Колега адмирации за труда по организацията и красиво оформеното каре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,колеги и фенове на :mitsu-smiley: от Стара Загора, иска те ли да си направим една среща за да се видим и опознаем .Колегите от другите градове ако имат желание също могат да се включат.

От скоро притежавам еклипс и ще се радвам да се опозная с хората от клуба и да стана пълноправен негов член :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От скоро притежавам еклипс и ще се радвам да се опозная с хората от клуба и да стана пълноправен негов член :)

 

Ами колега заповядай на срещата в събота тогава :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Който ще кандидатства за "Член на Клуба" да гласи кесията за събота... :)

На 95% ще присъствам :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Който ще кандидатства за "Член на Клуба" да гласи кесията за събота... :)

На 95% ще присъствам :D

 

Ице, не лъжи колегата, който ще кандидатства в събота трябва да направи уговорка с колегите, как ще се ходи на Шипково :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като няма други предложения обявявам :

 

http://img545.imageshack.us/img545/1702/starazagoracentervselen.jpg

 

 

 

Среща в Стара Загора

 

дата: 16.02.2013 г. ( събота )

начален час : 15.00

място : пицария La Casa - https://www.facebook...225619844198853

адрес: бул.Руски 65 ( под ДНА )

 

За повече информация : 0896791398 - Николай

П.С. : Ще пусна по едно ЛС до всички писали в темата :)

 

Здравейте!

 

Мисля, че ще успея да се включа, въпреки че имам да опъвам едни мрежи, но се надявам да приключа овреме ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Мисля, че ще успея да се включа, въпреки че имам да опъвам едни мрежи, но се надявам да приключа овреме ! :)

 

Колега ще се радваме ако успееш да дойдеш.

 

Ице, не лъжи колегата, който ще кандидатства в събота трябва да направи уговорка с колегите, как ще се ходи на Шипково :icon_blush:

 

Той Ицо ,като един истински Габровец първо ги уговаря за :drinks: в Стара Загора ,а после ще почне и за Шипково (за да не се плашат ) :drinks:

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги щях да пропусна да ви кажа че пицарията е разделена на три нива (самостоятелни едно от друго ),а ни ще бъдем в механата .Намирате табела с надпис МЕХАНА и влизате или ми звъните :)

П.С. : По някога в механата се губи обхвата на телефоните,така че пробвайте пак ,ако ви даде че няма обхват :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз искам да се включа ама няма ли жени в тази среща? - чета, чета - все младежи пишат.

На работа съм до 18.30 но ако успея след това мога да намина, знам пицарията.

ако пък е мъжко парти, информирайте ме, да не идвам да преча :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз искам да се включа ама няма ли жени в тази среща? - чета, чета - все младежи пишат.

На работа съм до 18.30 но ако успея след това мога да намина, знам пицарията.

ако пък е мъжко парти, информирайте ме, да не идвам да преча :rolleyes:

 

Няма да е мъжко парти, ще доведа и един женски представител :icon_blush:, аз ще се радвам да се запозная с повечко хора :)

Но, ще е хубаво да се обадите преди да тръгнете, за да не е приключила срещата :mitsu-smiley:

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е мъжко парти, ще доведа и един женски представител :icon_blush:, аз ще се радвам да се запозная със повечко хора :)

Но, ще е хубаво да се обадите преди да тръгнете, за да не е приключила срещата :mitsu-smiley:

Благодаря за отговора, ще се обадя на дадения телефон по горе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, супер че ще се съберем..., само че лошото е че аз ще мога да доида за 30-40 мин макс. На работа съм събота чак до 22:00 вечерта и през почивката ще намина да ви видя ;)). Много съжалявам, че ще е за толкова кратко време, но просто няма как :))) На другото събиране повечко :icon_n_king: ....

 

ПС: И да не ми забравите стикерчето :drinks: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз искам да се включа ама няма ли жени в тази среща? - чета, чета - все младежи пишат.

На работа съм до 18.30 но ако успея след това мога да намина, знам пицарията.

ако пък е мъжко парти, информирайте ме, да не идвам да преча :rolleyes:

 

Ами ние не организираме мъжка среща :) ,а среща на феновете на :mitsu-smiley: ,така че ще се радваме на присъствието на дама ,а щом си фен на :mitsu-smiley: пола и възрастта не са от значение.Дано се се видим .Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички колеги който успяха да уважат срещата днес,мисля че като за първа в Стара Загора се получи доста добре (моля папараците да докажат със снимки):)Специални благодарности и на колегите от Пловдив и Габрово който отделиха от времето си за да присъстват . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата започна идеално... жалко, че си отидох толкова рано :)) Дано всички сте си изкарали добре.. Скоро пак :mitsu-smiley:

 

ЕДИТ : Колеги дайте сега идеи как да сваля фолиото, да залепя лепенката отдолу и да сложа пак фолиото ? :rulez:

Редактирано от Blafiora
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...