Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща в Стара Загора


Препоръчано мнение

  • Отговори 286
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Ако нямате късмет, и аз ще дойда..... :)

С такива хора като теб всъщност ще имаме късмет ако дойдеш! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май,май.... :) генерална репетиция преди РД на клуба, началото на септември............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нова среща в Стара Загора

Дата : 19.05.2013 г. ( неделя )

Място : Богородична стъпка ,Старозагорски минерални бани

Час :.......някъде по обяд :)

Предлагам да се срещнем на паркинга на Била или Техномаркет и от там да поемем към мястото за барбекюто.

Трябва да се уточним дали всеки ще носи по нещо и какво или само един човек да ги вземе нещата и после да му се осребрят :D .

Гледам че има желаещи и от други градове ,така че ако искате първо може и да направим някоя разходка из града или парк Аязмото и тогава да се качим за барбекюто.

 

Очаквам предложения за час и се надявам да се видим на 19 май .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нова среща в Стара Загора

Дата : 19.05.2013 г. ( неделя )

Място : Богородична стъпка ,Старозагорски минерални бани

Час :.......някъде по обяд :)

Предлагам да се срещнем на паркинга на Била или Техномаркет и от там да поемем към мястото за барбекюто.

Трябва да се уточним дали всеки ще носи по нещо и какво или само един човек да ги вземе нещата и после да му се осребрят :D .

Гледам че има желаещи и от други градове ,така че ако искате първо може и да направим някоя разходка из града или парк Аязмото и тогава да се качим за барбекюто.

 

Очаквам предложения за час и се надявам да се видим на 19 май .

 

Приема се - на първо четене! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приема се - на първо четене! :)

 

 

Подкрепям също! ( силно се надявам да не виждам черни котки по пътищата... )

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и ние със жената и децата сме 100% на линия ,да се чакаме на Била и предлагам към 10.30 :icon_rock: всеки да носи каквото му е на сърце за пиене и ядене и съм сигурен ,че гладни и жадни хора няма да останат :drinks:

Редактирано от echik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и ние със жената и децата сме 100% на линия ,да се чакаме на Била и предлагам към 10.30 :icon_rock: всеки да носи каквото му е на сърце за пиене и ядене и съм сигурен ,че гладни и жадни хора няма да останат :drinks:

 

Никога не е имало гладни и жадни на срещите. Ех, как ми се идва и на менhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Купихте ли мръФката че от Пловдив идва "гладна групичка" :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Купихте ли мръФката че от Пловдив идва "гладна групичка" :mitsu-smiley:

 

Мнооооого гладна!И жадна!Спираме да ядем от утреhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Редактирано от Топалигов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Ако е наистина мооооого гладна групичката ще се разберем с КЕН и Кумир-си да изкарат една извънредна смяна.... ;-)http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Купихте ли мръФката че от Пловдив идва "гладна групичка" :mitsu-smiley:

 

Вие хубаво идвате ,ама вземете кажете някой час,че да не сме изяли всичко докато дойдете :D .

 

П.С.: До сега единствения предложен час е 10:30 .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вие хубаво идвате ,ама вземете кажете някой час,че да не сме изяли всичко докато дойдете :D .

 

П.С.: До сега единствения предложен час е 10:30 .

 

Няма да даваш зор сега, рано е още. Нека наближи средата на седмицата и ще го измислим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бройте и един гладник (над 100 килограмов) от Хюстън :icon_rock: . Побирам много бира и кебапчета :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бройте и един гладник (над 100 килограмов) от Хюстън :icon_rock: . Побирам много бира и кебапчета :drinks:

Е хайде бе майна тамън ще се видим :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да даваш зор сега, рано е още. Нека наближи средата на седмицата и ще го измислим :)

Вики ,средата е :D ,мисля да почвам да давам зор :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вики ,средата е :D ,мисля да почвам да давам зор :D

 

Значи, утре вечер в 18:00 правим сбирка и ще уточним час и място на потеглянето. За момента, аз ще водя минимум още 2ма души допълнително :icon_blush:

Предполагам, че ще сложим някакъв начален час за тръгването, да кажем 9:00 или 9:30, за да можем да дойдем на Билата за 10:30 :icon_rock:

Мръвки.. едно друго от билата ще взимаме, че ако взема от тук.. там и кучетата ще бягат :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли по-добре един да вземе нещата и след това да му ги осребрим. Аз ще доведа със сигурност още 1 човек . :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, какво ще кажете да преместим малко часа на срещата ? За да можем тези които ще пътуваме да се оправим на време и да дойдем на време ... Предлагам от 10:30 да изместим с 1 час срещата на 11:30, като се остави толеранс от 15-20 минути чакане на паркинга за закъснелите и пътуващи колеги ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че 11.00 е разумен час с толеранс 15- 20 мин. . И да тръгнем към 11,30 за Богородична стъпка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И така официално вече :)

Среща в Стара Загора

дата :19.05.2013 (неделя)

Час : 11,00

Място : Паркинга на Била (над руския пазар )

Тръгване за Богородична стъпка и барбекюто в 11.30 часа.

 

Който разполага може да вземе хладилна чанта, походни столчета и масички.Също така вземете със себе си и много добро настроение . :mitsu-smiley:

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, който ще идва да драсне по един ред тука,за да знаем кой да чакаме горе-долу. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз силно се надявам да дойда, но не зависи само от мен... Малкия имаше вчера температура, но се надявам до утре всичко да е на 6 и да дойдем.

Има вероятност и по-рано да отида но на момента ще стане ясно..

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...