Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща в Стара Загора


Препоръчано мнение

Ето за който няма достъп до фейсбука на Ицо - Снимки

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 286
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Ники няма грешка, страхотно организирано.

Хубаво място с хубави хора... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ники няма грешка, страхотно организирано.

Хубаво място с хубави хора... :)

Благодаря,сега като се затопли и едно барбекю ще спретнем ,ама сега е ред на Шипково,там ще го обсъдим :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам, че не успях да дойда на срещата - приключих късно работа. Разгледах снимките - страхотни сте! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно събиране сте направили :icon_clap: .Уви за сега само отдалече може да наблюдавам по снимките на колегите,надявам се,че следващия път ще добавя още един галантен към срещата :icon_rock: .Дано да е скоро :icon_thumbup: .Поздрави на всички колеги :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Беше готина среща, радвам се че услях да присъствам :icon_thumbup:

Видях се с готини стари познайници, както и се запознах с нови колеги :)

Ето няколко снимчици и от мен.

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едно голямо БЛАГОДАРЯ на Ники че ни събра всичко беше перфектно и колегите бяха истински фенове..уникални.А за всяко рамо на Ицо евала !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте ,ето че дойде ред и на срещата в Шипково ,иска те ли да направим някакво организирано тръгване в петък.Като гледам времето не дава път,така че колегите от Пловдив и те могат да се включат .Както е казал Мицу Пух колкото повече :mitsu-smiley: ,толкова повече :mitsu-smiley: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,ето че дойде ред и на срещата в Шипково ,иска те ли да направим някакво организирано тръгване в петък.Като гледам времето не дава път,така че колегите от Пловдив и те могат да се включат .Както е казал Мицу Пух колкото повече :mitsu-smiley: ,толкова повече :mitsu-smiley: .

Аз съм за и часа който определите ще дойда но не знам трябва и с Вики да се разберем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за и часа който определите ще дойда но не знам трябва и с Вики да се разберем.

 

Данчо, аз има вероятност да се наложи да тръгна малко след 16:00. Сряда ще се свържа с теб, за да ти кажа със сигурност. Идеята ми е ако ти е късно, да можеш да се разбереш с другите колеги :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Данчо, аз има вероятност да се наложи да тръгна малко след 16:00. Сряда ще се свържа с теб, за да ти кажа със сигурност. Идеята ми е ако ти е късно, да можеш да се разбереш с другите колеги :icon_blush:

 

Колега има вероятност и аз да тръгна след 16:00 от Ст.Загора, ако ще минаваш от тук да имаш в предвид..

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега има вероятност и аз да тръгна след 16:00 от Ст.Загора, ако ще минаваш от тук да имаш в предвид..

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

 

Ами точно през Стара Загора няма да мина, но може да се засечем преди Шипка и да продължим заедно :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за и часа който определите ще дойда но не знам трябва и с Вики да се разберем.

 

Данчо,ако няма да пътувате заедно с Вики,може да дойдете по рано към Стара Загора да пием по кафе и в 16.00 да кацнем при Ицо в Габрово. А по нагоре в темата забравих да уточня че имам уговорка с Ицо към 16.00 да сме в Габрово.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Привет колеги!

Доста време мина от последната ни среща...

Май скоро е време да заформим още една явка, че се забравихме...

Идват и почивни дни, затолни се времето.. Може и барбекю да си врътнем нещо...

Или на по биричка само за раздумка... ?

Някой мераклия..?

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги!

Доста време мина от последната ни среща...

Май скоро е време да заформим още една явка, че се забравихме...

Идват и почивни дни, затолни се времето.. Може и барбекю да си врътнем нещо...

Или на по биричка само за раздумка... ?

Някой мераклия..?

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

 

 

Само решете дата и ако не съм на работа съм на линия :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам колко желаещи.... може би всеки си е планирал почивните дни.

Освен с теб да се разберем нещо и да пуснем оферта, а който е свободен и има желание да заповяда... http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами по празниците няма как да стане всеки е планирал нещо според мен ,нека да бъде някоя датите 12 или 18 май вярно са избори ,ама ще гласуваме по рано и после барбекю :beer:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще дойда но по празниците ми е трудно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами по празниците няма как да стане всеки е планирал нещо според мен ,нека да бъде някоя датите 12 или 18 май вярно са избори ,ама ще гласуваме по рано и после барбекю :beer:

Опс ,грешка имах предвид 12 или 19 май .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги предлагам да се съберем на 19 май (неделя) някъде по обяд и да си направим един барбекю ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...