Премини към съдържание

Ангренаж за Каризма


sony

Препоръчано мнение

Привет колеги, имам един въпрос относно моята Каризма. Предстои ми смяна на ангренаж, но незнам колко и какви ролки има там. Ще съм благодарен ако някой може да ми даде някаква схема или линк, откъдето мога да видя целия ангренаж на двигателя. Колата е Мицубиши Каризма 1.9 TD. Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет .

Имаш 1 ангренажен ремък и 3 ролки, 1 обтяжна и 2 паразитни ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Дано това да ти е от полза.

 

Много скъпи тез ремъци и ролки ..:)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук видях и схемата на ангренажа, мерси много колеги, на заплата ще потърся тези ролки и ремък, че да съм спокоен. По принцип на капака на ангренажа пише, че е сменен ремъка преди 15000 км. но нямам гаранция в това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Здравейте, за да не отварям нова тема ще ползвам тази. Имам въпрос, колко ремъка освен ангренажния има Mitsubishi Carisma 1.8 16V 116 конски сили, 1996 година юни месец е колата (има и климатик ако има някакво значение)?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, за да не отварям нова тема ще ползвам тази. Имам въпрос, колко ремъка освен ангренажния има Mitsubishi Carisma 1.8 16V 116 конски сили, 1996 година юни месец е колата (има и климатик ако има някакво значение)?

Ремъците които има са следните-един на динамото,един на хидравликата,агренажен и един на климатика.Общо четири. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе май този на климатика и хидравликата е общ..... Та сигурно ще са само три.

Добре де няма да споря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Абе май този на климатика и хидравликата е общ..... Та сигурно ще са само три.

Колега прав си! Окаха се 3бр. ремъци: 1 ангренажен и 2 пистови (един от колянови вал до генератора и един до хидравликата и климатика), а в магазина от който ги копувах по програма излизаше само 2бр. ремъци: ангренажен и един до хидравликата и климатика.

Редактирано от KorteZ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...