Премини към съдържание

Гумени стелки


Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

 

Зимата наближава и гледаме да сме подготвени за нея предварително, за да не се получава типично по български: "И този път зимата ни изненада" :D

 

Както всеки един колега, който има Небесна звезда, предполагам е забелязал нестандартните стелки отпред(особено дясната). Много са тесни в сравнение с другите автомобили. Търся да си купя гумени стелки за зимата, но никъде не намирам подходящи за този автомобил, дори и след изрязване на стелката, която има такава опция. Прекалено е тясно пространството на пода.

Някой откривал ли е подходящи гумени стелки за такъв автомобил? Ако има, ще се радвам да сподели откъде ги е взел.

Мерси! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега,на моятя звездичка стелките са от Опел и пасват идеално,така я взех... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега провери в този сайт: www.stelki.bg

Аз от там мисля да си купя тези дни ако ми харесат, като ги видя на място за Галант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега,на моятя звездичка стелките са от Опел и пасват идеално,така я взех... :mitsu-smiley:

 

От какъв опел са, колега?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега провери в този сайт: www.stelki.bg

Аз от там мисля да си купя тези дни ако ми харесат, като ги видя на място за Галант.

 

Колега, 85лв. за стелки.. Някак си неоправдано ми се струва :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От какъв опел са, колега?

Незнам.. :icon_blush: на тях пише опел... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Търся да си купя гумени стелки за зимата, но никъде не намирам подходящи за този автомобил, дори и след изрязване на стелката, която има такава опция. Прекалено е тясно пространството на пода.

Някой откривал ли е подходящи гумени стелки за такъв автомобил? Ако има, ще се радвам да сподели откъде ги е взел.

Мерси! :)

 

Аз миналата година си взех от Метро най-йофтините, въоръжих се със здрава ножица и си ги прекроих по пода на колата.

Още не са се "разнищили":P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За гумените стелки според мен най-важното е да не миришат, затова аз заделих скромната сума от 92 лева и си купих комплект универсални стелки на SCHONEK с перфектно пасване и без никаква миризма на китайска гума :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...