Премини към съдържание

Сигма


Препоръчано мнение

Цената е 6000 лв. И нито лев надолу за двете. Едната е спряна от движение и става за части. Що се отнася до бордото на бг номера е, с изцяло сменена ходова част. Перфектна, всички екстри и работят. Активното окачване не работи който иска да му работи трябва да си купи два предни активни амортисьора - сега е с чисто нови но не активни. Цената не подлежи на никакъв коментар. Който има интерес да пише или да остави координати да се свържа с него. Бартерни не ме интересуват освен ако не е колт 94 4х4. това е. Колата е в перфектно състояние...

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линка към обявата - :icon_thumbup: http://nfs.mobile.bg...ls&slink=18e642

 

Давам я и със 17" ки /на снимките/ и с 15" ки окомплектовани с летни и зимни гуми. И на двете салоните са кожа с подгряване и памет. Тази която е без регистрация си е наред има малък проблем в скоростите и не е с активно окачване. И двете са WS /поправете ме ако греша/ - казано по-простичко - задните колела завиват. И двете са с големите мотори - по-добрите. На бордото съм сменил гумички на клапани, гарнитури, свещи, ремъци и т.н. С дше думи - който я купи не би трябвало да има грижи. Скороста на снимките, която е на скоростомера е истинска, за което има неколкократни свидетели от форума. Освен за колт 4х4 съм съгласен на автомобили с по-сериозни двигатели - 4.2 и нагоре :)

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Линка към обявата - :icon_thumbup: http://nfs.mobile.bg...ls&slink=18e642

"Търсената от Вас обява е изтрита или не е активна."

 

Колега по-добре си качи снимките в някоя галерия и дай линк тук, че да стоят за постоянно.

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Търсената от Вас обява е изтрита или не е активна."

 

Колега по-добре си качи снимките в някоя галерия и дай линк тук, че да стоят за постоянно.

 

Може да ги е продал :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Не са продадени, просто реших да я махна временно. Ще пробвам да кача снимки тук, за да си ги има. Утре се надявам да ги кача. Ако някой има интерес нека ми пише или звънне. Може бартер за джип...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Имаше драскотини, които са отстранени като забележки. Сменен е ангренажа с обтегача и другите ролки и ремъчета около него. Шарнири, тампончета, връзки на гърнетата, биалетки, абсолютно всичко което се сетите с оригинални части. Както казват - като нова :) . В момента ако някой даде 5000 лв. ги давам и двете. Убеден съм че скоро няма да му се наложи на купувача да извършва каквито и да било ремонтни дейности. Масло и антифриз са сменени вчера. Офертата с бартерите в момента не е актуална.

Редактирано от IVAN VR4x4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Имаше драскотини, които са отстранени като забележки. Сменен е ангренажа с обтегача и другите ролки и ремъчета около него. Шарнири, тампончета, връзки на гърнетата, биалетки, абсолютно всичко което се сетите с оригинални части. Както казват - като нова :) . В момента ако някой даде 5000 лв. ги давам и двете. Убеден съм че скоро няма да му се наложи на купувача да извършва каквито и да било ремонтни дейности. Масло и антифриз са сменени вчера. Офертата с бартерите в момента не е актуална.

 

И все пак май никой не ги е виждал :o

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има желание може да ги види.

Днеска сутринта видях вишнавата сигма в района на Цар Борис III и Гоце Делчев. :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Редакция : Възможно е да е друга Сигма :)

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми тази сигма винаги си седи пред Ауто фешън 3003 на кръстовището на Гешов и България, всеки ден минавам покрай нея след работа. Зверска е :icon_rock:.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • Admin

Ванка, вземи на снимай колите и ги пусни в темата, че обявите в мобилето изтичат и не се вижда какво продаваш. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Ми тази сигма винаги си седи пред Ауто фешън 3003 на кръстовището на Гешов и България, всеки ден минавам покрай нея след работа. Зверска е :icon_rock:.....

 

 

Да тя е. Там си отмаря през деня :)

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да тя е. Там си отмаря през деня :)

Абе тя е, ама май само двама са я виждали таз кола :icon_hmm: .Хайде пускай снимки,че обявата във форума излиза против правилата.Пък след пуснати снимки може да се окаже,че и аз ще спазаря нещичко :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе тя е, ама май само двама са я виждали таз кола :icon_hmm: .Хайде пускай снимки,че обявата във форума излиза против правилата.Пък след пуснати снимки може да се окаже,че и аз ще спазаря нещичко :rolleyes:

 

Не са двама, и аз я виждам често. Мноу яка сигма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво колата доколкото се вижда от снимките е страхотна,че и върви здраво :drive: .Само от любопитство колко харчи змейчето,че се замислих за покупка :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разходът е около 13/100 (не е повече и то с доста сериозни скорости), но ... много зависи как натискаш десния педал и какъв е стила ти на каране :). Може да свалиш и доста осезаемо надолу. Има круиз контрол, което е още една причина за разход около 10/100 може и още, но с нашите горива се съмнявам :))).

Редактирано от IVAN VR4x4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Актуалзирам цената 3700 лв.

4 те диска са чисто нови, съответно накладките също, задни маркучета сменени...

Редактирано от IVAN VR4x4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...