Премини към съдържание

Крушки


Traychev

Препоръчано мнение

Колеги ,от няколко дена ми е хрумнала една щура идея . Ако боядисам крушките на фаровете във бяло ,могат ли да светят бяло?

Редактирано от adtraichev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: Колега според мен нищо няма да стане, боядисай една крушка и ще видиш за какво иде реч.А отделно с каква боя ще я вапцаш?Ако искаш бяло купи си айс блуе и джиткай. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко грубо ще се изразя - ГОЛЯМА ГЛУПОСТ :)... изобщо не се занимавай, дори не искам да питам какъв е търсения ефект.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като нищо утре ще взема от един приятел малко бяла боя иииии ........... ще пробвам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И що ти трябва на баир лозе? Вземи си купи едни светодиодни крушки и ще светят в каквото бяло искаш - от жълто до синьо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По ще ми е кеф да пробвам . Даже и без пари ще ми е :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човека си е навил на пръста да го направи. Светодиодите са малки за полета на мисълта му. Ще се боядисват крушките на фаровете! Аз прогнозирам изгаряне на крушките от прегряване. Снимай резултата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човека си е навил на пръста да го направи. Светодиодите са малки за полета на мисълта му. Ще се боядисват крушките на фаровете! Аз прогнозирам изгаряне на крушките от прегряване. Снимай резултата!

 

Мен ми звучи като рецепта за подпалване....

 

Ако искаш халогенки дето светят по - бяло взимай едни найтбрекайрки :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми звучи като рецепта за подпалване....

 

Ако искаш халогенки дето светят по - бяло взимай едни найтбрекайрки :)

 

 

Подкрепям напълно мнението на колегата! Osram Night breaker или Philips Blue vision и задължително от малките за габаритите за да е ефекта пълен. :mitsu-smiley:

 

 

post-6076-069176800 1347691841_thumb.jpg

 

Това са само габарити Philips blue vision w5w t501

Редактирано от tonino_g3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези които си харесал може да се доближат леко до ефекта който търсиш, но на пътя светят синьо и нощното шофиране става неприятно, повече ще ти пречат от колкото да ти помагат и даже ако караш час два може и глава да те заболи, не ти препоръчвам да правиш ъпгрейт с тези или подобни евтини копия.

 

За габарита:

 

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Philips-T4W-Blue-Vision-Side-Light-Bulbs-VW-Golf-MK1-2-/310395092284?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4844fd3d3c

 

 

За Фаровете:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/OSRAM-NIGHTBREAKER-PLUS-H4-HEADLIGHT-BULBS-PAIR-/251106920661?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a772388d5#ht_820wt_942

 

 

Ако не ти се дават толкова пари може да отидеш при някой който продава Bosch и да си купиш Bosch H4 +50

Bosch H4 +90

 

Те също светят добре, доказана практика.

Успех :mitsu-smiley:

Редактирано от tonino_g3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи за фаровете намерих едни и ще видя дали има във Свищов , а за габаритааа ...... отрязах го и му сложих диоди :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

имаше дъжд и никъде не съм излизал

Редактирано от adtraichev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

имаше дъжд и никъде не съм излизал

 

 

И след като ги боядисаш остави ги да работят извън фаровете, за да не се опушат рефлекторите. Пробвай със синьо... :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...