Премини към съдържание

Каре с гривната за АБС


nikovas

Препоръчано мнение

Здравейте ,от скоро съм собственик на Мицубиши Галант и от радост да си го закупя не видях че му е спукана гривната на АBS ,и сега ще се налага да я сменя .Разбрах че върви с карето и цената му е някъде към 120 лв японското ,та към същността на въпроса намерих едно за Каризам някой дали знае дали стават . Ето и линк към това което намерих http://prodavalnik.com/vnshno-kare-na-mitsubishi-karizma-i8193179

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,от скоро съм собственик на Мицубиши Галант и от радост да си го закупя не видях че му е спукана гривната на АBS ,и сега ще се налага да я сменя .Разбрах че върви с карето и цената му е някъде към 120 лв японското ,та към същността на въпроса намерих едно за Каризам някой дали знае дали стават . Ето и линк към това което намерих http://prodavalnik.com/vnshno-kare-na-mitsubishi-karizma-i8193179

Прати ми карето със спуканата гривна и аз ще ти го оправя...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ,но нямам време колата ми трябва да я карам и мога да и отделя ден,два за ремонт,(а и аз като взема да сменям нещо винаги чупя друго :),),а и гривната не е спукана а е направо счупена има около 3-4 мм разстояние, за това искам да я сменя .А според теб тази от продавалника дали става

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ,но нямам време колата ми трябва да я карам и мога да и отделя ден,два за ремонт,(а и аз като взема да сменям нещо винаги чупя друго :),),а и гривната не е спукана а е направо счупена има около 3-4 мм разстояние, за това искам да я сменя .А според теб тази от продавалника дали става

Карето няма да стане, но дали гривната ще стане, не знам.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карето няма да стане, но дали гривната ще стане, не знам.........

Благодаря за информацията

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията

Премери си вътрешния размер на гривната, там дето ляга на карето и ще ти кажа дали ще стане ..

Външно са еднакви, 78 мм. диаметър и 43 броя зъби ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето една от ebay: http://www.ebay.co.uk/itm/170770081541

Ако имаш познат от Англия може да ти я препрати към България и да ти излезе с безплатна доставка.

 

Ето още няколко варианта: http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=galant+abs+ring&_sacat=0&_odkw=giant+ring&_osacat=0

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е то си има сайт за пазаруване от ebay. Всяка седмица имат доставки от и за България (Англия).Няма да пиша сайта за да не стане реклама.Които го интересува да пише.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е то си има сайт за пазаруване от ebay. Всяка седмица имат доставки от и за България (Англия).Няма да пиша сайта за да не стане реклама.Които го интересува да пише.

 

Ще ми го пратиш ли лично,адреса на сайта

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Премери си вътрешния размер на гривната, там дето ляга на карето и ще ти кажа дали ще стане ..

Външно са еднакви, 78 мм. диаметър и 43 броя зъби ..

Ами по това което видях в ebay са еднакви

 

MITSUBISHI COLT/ LANCER/ CARISMA/ GALANT ABS RING,така че май няма да е проблем да стане.

Ами ще рискувам и ще взема или гривната от ebay или направо карето с гривната за Каризмата.

 

Благодаря на всички за помощта

 

А лесно ли се демонтира гривната от карето

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Ами ще рискувам и ще взема или гривната от ebay или направо карето с гривната за Каризмата.

 

 

 

А лесно ли се демонтира гривната от карето

Заради една гривна цяло каре да купуваш си е малко разхищение ..:D После това каре за каризма няма какво да го правиш, освен ако не си купиш в последствие и Каризма ..:)

Гривната се демонтира лесно, даже като се спука, сама се демонтира ..:D

Ако не ти се занимава с поръчки отвън, имам свалена гривна от Каризма, за това те питах за размера, пиши на ЛС за подробности и ще уредим нещата с АБС-а ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля някой админ да изтрие темата,но ако я смята за полезна да я остави :)

Благодаря на колегите от форума

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

За да не отварям нова тема реших да пиша тук. Имам скъсана гривна за АБС-а на карето. Някой знае ли къде във варна могат да ми заварят тази гривна, защото в моя сервиз ми казаха, че не могат да я заварят, а и колко горе долу струва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема реших да пиша тук. Имам скъсана гривна за АБС-а на карето. Някой знае ли къде във варна могат да ми заварят тази гривна, защото в моя сервиз ми казаха, че не могат да я заварят, а и колко горе долу струва.

Заварява се и още как...........

Потърси друг сервиз.........може и друга технология да пробваш, която аз правя........сваля се карето и гривната, след което там къде ляга гривната, леко я изпилвам, така че като сложа гривната, тя да може да се свие и двата края да се опрат,после така опрени, гривната се заварява за карето на няколко места......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема реших да пиша тук. Имам скъсана гривна за АБС-а на карето. Някой знае ли къде във варна могат да ми заварят тази гривна, защото в моя сервиз ми казаха, че не могат да я заварят, а и колко горе долу струва.

 

Ами нова в България ( или поне на местата който проверих )се продава само заедно с карето мисля че беше на цена около 120 лв.А само гривна можеш да си поръчаш от ибей (там цените поне са нормални ) ,ето ти линк : http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=galant+abs+ring&_sacat=0&_odkw=giant+ring&_osacat=0

 

А и може да поразпиташ тук във форума може някой да има свалена (става и от Каризма).А до колкото до заваряването аз лично не го предпочитам,даже като се сетя и моята старата е била правена със заварки и ако не ти направят заварката като хората след 2-3 месеца пак ще се обади проблема.

 

Има и едно каре с гривна за Каризма в продавалника за 30 лв,може да вземеш гривната от него ( е ще ти остане едно ненужно каре :) ) ето ти линк и за него : http://prodavalnik.com/vnshno-kare-na-mitsubishi-karizma-i8193179

Редактирано от nikovas
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
  • Admin

Ето как изглеждат гривните, внос от Англия. Цена 7 паунда за двете.

 

http://media.snimka.bg/s1/3772/033788518.jpg?r=0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...