Премини към съдържание

VR4 in action (dyno) бг


Препоръчано мнение

Преди малко видях в facebook страницата на Хеед че са споделили това видео:

VR4 in action

http://www.youtube.com/watch?v=CrCg_djmKEI

на кой е тоя красавец? :)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това не е ВР4 бе Заро .Туй е на Роската стоковия Галант ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами така са писали от Хеед. То от едно клипче снимано колата отвън е трудно да се прецени, но пък ми се струва че се въртят и задните гуми на диното... стоково ама VR4 ли е? :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами така са писали от Хеед. То от едно клипче снимано колата отвън е трудно да се прецени, но пък ми се струва че се въртят и задните гуми на диното... стоково ама VR4 ли е? :icon_thumbup:

 

Това е нормален Галант с двигател и силово предаване на VR-4.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роска твойто ли е туй бре? :)

Неговото е бре, нали съм писал по горе ..:)

Все пак аз съм му правил кофража :D и си го познавам ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Неговото е бре, нали съм писал по горе ..:)

Все пак аз съм му правил кофража :D и си го познавам ..

Уф, бахти пустата публичост, не може човек да си завърти колата на едно дино без да разбира за това целия народ:-) . Моят вр е това, да. Поне не са написали колко коня е.

Пффффф, вижда се, но тук съм на 0,6 бууст:-)

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уф, бахти пустата публичост, не може човек да си завърти колата на едно дино без да разбира за това целия народ:-) . Моят вр е това, да. Поне не са написали колко коня е.

 

И тях ги има в края на клипчето :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ако данните са на колелата при загубите които има 4х4 си излиза към 280hp на мотора :)

Ха, добре поне, че Хеед са пуснали видето "преди", а не с окончателния сетъп. Поне мощността й във високия бууст ще остане тайна :icon_thumbup: Бих казал, че държи стабилни 1,1 :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ако данните са на колелата при загубите които има 4х4 си излиза към 280hp на мотора :)

 

Много повече са загубите. :giggle: Според хора, които са си правили експеримента, само махането на предните полуоски качва 60 коня. Остават кутия, раздатка и заден диф. :rolleyes: Според мен тая кола е около 320-340 коня. На около 1 бар бууст може да стане 280 на колелата или около 380-400 на мотора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уф, бахти пустата публичост, не може човек да си завърти колата на едно дино без да разбира за това целия народ:-) . Моят вр е това, да. Поне не са написали колко коня е.

Пффффф, вижда се, но тук съм на 0,6 бууст:-)

 

Само бууста ли си пипал? Нещо ремапче, това-онова? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

4x4 има около 25% загуби до колелата... айде 30% да са при няква много тежка механика.. въпреки че не знам някой толкова много да е смятал :)(говорим разлика м/у двигател и на гумите) Те принципно на дино теста си ги имат данните за да го смята машинката :)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само бууста ли си пипал? Нещо ремапче, това-онова? :)

Има, има. Кулер, пътища, права генерация, ремап, блоу офф, контролер,помпа. Има он холд цяла нова карантия и две 04-ки, но те с хоризонт до идното лято. Иначе е топло предположението :icon_thumbup: Само ще ви кажа, че виолетовия вр автомат сток изкара 177 коня на колелата. А сега е 280 на колелата. за 5 бона горница. Малко ме потиска факта, че сегашните джанти и предните дискове са към 80 кила тотал, което влияе...

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

4x4 има около 25% загуби до колелата... айде 30% да са при няква много тежка механика.. въпреки че не знам някой толкова много да е смятал :)(говорим разлика м/у двигател и на гумите) Те принципно на дино теста си ги имат данните за да го смята машинката :)

Около една трета са загубите на вр 4. Тествано на десетки коли на 3 континента. Бива да го споменават производителите, а. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има, има. Кулер, пътища, права генерация, ремап, блоу офф, контролер,помпа. Има он холд цяла нова карантия и две 04-ки, но те с хоризонт до идното лято. Иначе е топло предположението :icon_thumbup: Само ще ви кажа, че виолетовия вр автомат сток изкара 177 коня на колелата. А сега е 280 на колелата. за 5 бона горница. Малко ме потиска факта, че сегашните джанти и предните дискове са към 80 кила тотал, което влияе...

 

Кви пари зе генерацията? Или кой ти я направи? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кви пари зе генерацията? Или кой ти я направи? :)

600 паунда :icon_thumbup: Да е жив предния собственик. Знам кой ще ти я направи за 1000 лв. На 76 мм. цялата с едно крайно гърненце.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...