Премини към съдържание

Къде на море?


Препоръчано мнение

Приемат се всякакви предложения, хотели, оферти, всичко. Имам много работа и нямам време да седна като хората да разгледам, а и освен това не знам точно къде да гледам. Става въпрос за море с приятелката. Пътя не е проблем. Бюджета е около 1500лв. Ако имате някоя оферта, която сте срещали за Турция, Гърция или някъде другаде, също се приема. За сега сме пуснали отпуски 15.08-27.08, но ако са за Гърция и Турция, ще ги променим за Септември примерно. Темата е малко смотана, но просто съм забил и всяка идея би била полезна, разбира се, приема се всичко от нашето Черноморие, без Слънчев Бряг, Влас и Несебър, макар че за там има няй-много приемливи оферти. Аз гледах в Албена, но тези не са добре 250лв за двойна стая в 3* соц хотел :).

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях в Гърция тук -> http://www.philoxenianet.gr/ (Халхидики)

 

Края на май , началаото на юни за 210 лв на калпак без пътя за 6 нощувки (закуска+вечеря на блок маса), през USIT Colors, защото ми направиха и 10% отстъпка.

Сега цените ще са по-високи тъй като е в сезона. Пътя до там е около 380 км от София(по-малко даже до Черно Море).

Стаите не са лоши, но не са и принтенциозни. Бях с колата и обиколих цяла Ситония, общо взето всички плажове, но най-хубаво е на Кариди. http://garcia.patevoditel.bg/karidibeach_gallery/view.html?oid=14393

 

На контролираните плажове ползваш чадър и шезлог срещу едно фрапе(2 евро), за цял ден. :-)

 

Изкарах си много добре, защото търсих почивка и тогава нямаше хора и е адски спокойно.

Бях и 2 пъти за по един ден на Слънчев бряг и Несебър, не за почивка... няма такава селяния, мизерия, мръсотия и скъпотия... добре си се отказал от там. :rolleyes:

Редактирано от me4o
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2010 бяхме тук: http://www.feelgreece.com/bg/north/halkidiki/ammouliani/accommodation/hotel/eolos-studios

Ако търсите спокойно и тихо място - препоръчвам го. Островчето е малко, има 7-8 кръчми, няколко прекрасни плажа. Вечер не разчитайте на дискотеки и барове. Септември туристите се "броят на пръсти". Можеш да потърсиш и другаде информация за него ако идеята за тишина, полупразни плажове, топла и спокойна вода и нормални цени ти харесват.

Ето и отзив който ми попадна: http://www.supernova.bg/%D0%90%D0%BC%D1%83%D0%BB%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%8A%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BE.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://karacitours.bg/offers/674/#table_one - това много ми хареса, обаче ме интересува, дали някой знае има ли Слънце след средата на Септември в Малага :)?

 

... и разбира се, БЛАГОДАРЯ НА ВСЕКИ ОТЗОВАЛ СЕ на молбата ми за помощ :)

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В България наистина не останаха много готини и спок. местенца .. , С приятелски сем. тази година ще почиваме тук. Албена разбира се е комплекса :good:

 

п.с. Не е скъпо резерв. last minute директно на тел. на Албена .. :yes3: цените са съвсем различни :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Офертата за Малага се оказа грешна :), цената е 460евро на човек, знаех си че е твърде без пари :).

 

Сега сме се спрели на тези два:

 

http://www.apoloniapalace.net/

 

http://pochivka.bg/o-15771-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB_%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B0

 

Някой, ако има отзиви да казва :)...

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако модератор иска, може да заключи темата. Избрахме Хотел АДЕНА, въпреки че е 3*, за 120лв ни дадоха апартамент на последния етаж с огромна тераса с шезлонги, lcd-та, климатици, оборудвана кухня, абе всичко :).

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От 6-7 години не ходя по БГ черноморието, (въпреки че съм тясно свързан с него)...........поради селянията, скъпотията и простотията там...........съсипаха всичко там....

Гърция е страната, която най евтино ще си изкараш ,хем и ще отмориш добре......много българи обаче обикалят вече изтъркания Тасос или Халкидики........аз също минах по този път, но Гърция предлага далеч по добри и кътни местенца .......едно от тях е о.Корфу - супер е там,препоръчвам ти го.......ето ти снимки тук да видиш за какво става дума.....пътя до там е около 800 км. които 1/2 от тях са магистрала и с едно добро желание и организация,можеш да ги минеш за един ден.........аз лично ги минах за 2 дни с преспиване, тъй като сме с малък ди джей в колата........ :D Снимките говорят най добре красотата ,за това няма да коментирам .......излезе ни около 1500 лв. всичко ( път, винетки, такси, нощувки,храна и т.н. при това свободно,а не организирано,със собствен транспорт) за 11 нощувки........

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.......излезе ни около 1500 лв. всичко ( път, винетки, такси, нощувки,храна и т.н. при това свободно,а не организирано,със собствен транспорт) за 11 нощувки........

Колега, сигурен ли си, че не си изпуснал някоя цифра.... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, сигурен ли си, че не си изпуснал някоя цифра.... :icon_hmm:

 

Бе и на мен така ми се стори, ама човекът е сериозен и едва ли ще ни литка тук..

Другият вариант е да е карал на шпек салам, кашкавалец оттук, щайга с домати в багажника и прочее, ама и това ми се струва несериозно..

Де да знам, винаги съм мислел, че за да почина добре в гръцко със семейството, ще ми трябват поне 1500 евра, пък няма да е лошо и да има още 1000 € ей така - за всеки случай.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, сигурен ли си, че не си изпуснал някоя цифра.... :icon_hmm:

Може да съм пропуснал някоя сметка, но общо взето е така: хотела беше по 25 евро= 250Е, храна - зависи къде седнеш,но средно около 20-25Е за двама на вечеря, обяда го взимаме "на крак" по дюерче или сандвич........не пиеме, не пушиме........и най скъпо излезе транспорта - около 300Е всичко......в тази цена не включих пътя до границата и обратно..........както и разните бисквити, шоколади, вадо и т.н. за из път..........

Аа, пропуснах да кажа ,че имаше една междинна нощувка, която платихме с картата на жена ми, както и някои дреболии като вода, разни глезотийки и т.н. пак яплатени чрез нейната карта........сега ако трябва да съм по обективен,може би към 2 бона отиват ........

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Отблъснати сме от българското черноморие, заради мръсотията, долнопробните храни по ресторантите и презастрояването.

Решението е ясно - Гърция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отблъснати сме от българското черноморие, заради мръсотията, долнопробните храни по ресторантите и презастрояването.

Решението е ясно - Гърция.

Много ясно, в Равда канализационната тръба излиза директно на 30-40 м. във водата на плажа......... :icon_censored: Миналата година го изпитах със собствените си очи и тяло........ :icon_censored:

В Свети влас е същото положение..........да не говорим за менте храните, които ни предлагат там и за долнопробното обслужване , къде чакаш по половин час за всяко нещо и виждаш застрашителните визиономии на сервитьорите, сякаш си ги напсувал на м.....а........ :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип нивото на туризъм в Турция е по-добро от това в Гърция, но може би е малко по-скъпо. Иначе отново благодаря за всички мнения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отблъснати сме от българското черноморие, заради мръсотията, долнопробните храни по ресторантите и презастрояването.

Решението е ясно - Гърция.

 

Бре, не ми харесват тези византийци....

Няколко пъти залагам на Турция и нито веднъж не се разочаровах.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е хайде и аз да се похваля, най евтоно излиза при познати :icon_thumbup: , тази година 16 дена на море и съм изхарчил по-малко от 350 лв.

 

Иначе от две години ходим в един залив на егейско море, (Gulf of Saros) природен резерват. Хотели има малко но се дават под наем цели къщи на цена 80-120 лв. на ден.

Една къща е подходяща за 2 семейства, а за водата нямам думи. Малкия от 1.5 годишен го водим там, и вода гълта и много стоя във водата, но не е хващал летен вирус. От София е 550 км.

 

Редакция: Намира се в Турция.

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е хайде и аз да се похваля, най евтоно излиза при познати :icon_thumbup: , тази година 16 дена на море и съм изхарчил по-малко от 350 лв.

 

Иначе от две години ходим в един залив на егейско море, (Gulf of Saros) природен резерват. Хотели има малко но се дават под наем цели къщи на цена 80-120 лв. на ден.

Една къща е подходяща за 2 семейства, а за водата нямам думи. Малкия от 1.5 годишен го водим там, и вода гълта и много стоя във водата, но не е хващал летен вирус. От София е 550 км.

 

Редакция: Намира се в Турция.

На о.Сардиния ,Италия има къщи, къде ги давали под наем за 400-500Е на ден,в тях можели да се поберат поне 10 души съвсем спокойно, дори и 12 според гръка.........мислех да пробвам някое лято........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 10 месеца ...

Я сега да изтупам малко темата от прахта. Някой да препоръча хотел в близост до Смокиня, като да не ми споменавате хотелите от комплекс Дюни, не са ми по силите :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гр. Котор,Черна гора е една много добра дестинация за море, намира се на 7-8 ч. път с кола, минавайки през много добри пътища и красиви местности........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази година с един приятел, ще сме на Китен от около 3-ти до 8 Август, ако ще има някой на близо, може да се видим... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...