Премини към съдържание

Амортисьори за Lancer 2008


Препоръчано мнение

След като ми смениха десния още в гаранция /сменят само по един докато си в гаранция/, сега е омаслен и левия. Мисля, да ги сменя май всичките 4тири, това им е слабо място, казаха го и в сервиза. Сега обаче ще ми трябва помощ с какви, искам по твърдо да стане окачване, не искам обаче колата да става по-ниска, не искам измислени марки, така че, моля помагайте :)... Търсят се: марки, цени и характеристика на предложения модел ;)))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори за спама, но би ли казал на какви км. ти заминаха амортисьорите ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега съм към 75к мисля, а другия поне преди 15000 и отгоре...

 

Не е офф, темата е за това :)...

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като ми смениха десния още в гаранция /сменят само по един докато си в гаранция/, сега е омаслен и левия. Мисля, да ги сменя май всичките 4тири, това им е слабо място, казаха го и в сервиза. Сега обаче ще ми трябва помощ с какви, искам по твърдо да стане окачване, не искам обаче колата да става по-ниска, не искам измислени марки, така че, моля помагайте :)... Търсят се: марки, цени и характеристика на предложения модел ;)))

ПРедни Каяба - по 165 лв./бр. и задни Каяба - по 145 лв./бр. ..........сменявах преди 2 седмици на една .......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И какво е развитието по темата!? Интересувам се, защото малко по малко, всички ще минем по този път. Не зная нашите коли с какви са, но вижте, какво прочетох в друг форум.: http://www.renault-b...p?topic=40560.0 Единственото спасение е от проверен доставчик, защото ставали "гафове" . Били и твърдички. DJ Tymbi да каже тежката си дума!

 

Аз бих попитал и за съединител - притискателен, феродов или комплект. Все пак наближавам 100 хил.км.

Редактирано от kesten
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И какво е развитието по темата!? Интересувам се, защото малко по малко, всички ще минем по този път. Не зная нашите коли с какви са, но вижте, какво прочетох в друг форум.: http://www.renault-b...p?topic=40560.0 Единственото спасение е от проверен доставчик, защото ставали "гафове" . Били и твърдички. DJ Tymbi да каже тежката си дума!

 

Аз бих попитал и за съединител - притискателен, феродов или комплект.  Все пак наближавам 100 хил.км.

Цената съм я казал, само ще има малко корекция на задните , и тя е 132 лв. а не 145 лв............грешката е моя.......не че има значение това ,но все пак........

Съединителя ти е Екседи, японски ,и е около 600-650 лв. комплекта, има и по евтини, но не си заслужава за 100-тина лева ........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Амортисьора ми не е омаслен, а направо всичко е в масло, сега бях при DJ-а, остана да види какъв друг вариант може да намери освен Каяба, аз също търся...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едвам намерихме ДВА /ляв и десен/ КАЯБА, явно добре се харчат. Добре, че един колега ми намери 150лв/бр със спец. отстъпка. Колата в момента е много зле, амортисьор няма ИЗОБЩО... утре ще я оправи DJ-а надявам се :).

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ,харчат се доста, преди две седмици минаха 6 коли като твоята......за един и същи проблем, вероятно това е слабото им място ....по скоро едно от многото им слаби места....... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Пламен за бързата работа. Вече съм като нов, за съжаление вчера целнах ужасна дупка точно на входа на София, след края на Хемус, но мисля че няма щети, дори джантите и гумите са ок... това просто е безумие, след магистралата да влезеш в такъв кратер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За дупката при Горни Богров говориш нали? Направо не ми се вярваше като я видях каква е. Две-три коли сменяха гуми след нея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е точно преди него, след като минеш моста ако не се лъжа... това е някакъв ужас, аз съм с 225/45/R17 и OZ джанти, направо щях да откача, добре че и гумите и джантите, се оказа доста здрави и не са мръднали поне видно, няма балони, няма крива джанта и добре че бях със 60-70км/ч, но много се ядосах...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е точно преди него, след като минеш моста ако не се лъжа... това е някакъв ужас, аз съм с 225/45/R17 и OZ джанти, направо щях да откача, добре че и гумите и джантите, се оказа доста здрави и не са мръднали поне видно, няма балони, няма крива джанта и добре че бях със 60-70км/ч, но много се ядосах...

Е ,и аз минах по вашия път, само че имам щети, разминах се с две гуми ( на 1 сезон ) и две покривени джанти.........добре че Евро инс покри разходите, че гумите мноу скъпи....... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В същата дупка ли? Пламене, я ме успокой, щом няма щети по гумата и няма нищо на колата НАЛИ :)?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В същата дупка ли? Пламене, я ме успокой, щом няма щети по гумата и няма нищо на колата НАЛИ :)?

Ами не знам дали точно в нея или наоколо има още, но аз си заминах с две гуми по малко......... :icon_blush: направи огромни балони, които впоследствие станаха още по огромни.......като връх Еверест........ :D После пред застрахователите, мъката тъката, мъката тъката и накрая ми ги признаха, по фактурна стойност ти ги изплащат........т.е. 100% ........ :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Какво стана с амортисьорите в крайна сметка? Какво те наведе на мисълта, че проблема е в тях, преди да ги видиш? Ако са маслени ще има теч, а ако са газови!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересувам се, защото ми се струва, че колата напоследък е започнала да се „полюшва” повече от нормално в движение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е нормално, с напредване на километрите, но не значи че си за смяна. Те просто си омекват, но моя просто замина :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

В Moto-expert на драгалевци имат тресочка и за 10 лв опредлят какво е състоянитео на амортисьорите, аз търсих маслени но ненамерих и си сложих газови Каяба, мисля че маслените са с една идя по меки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам що си мислите, че амортесьорите са слабо място??????? За мен си остават спирачките, най-ланивите с които съм карал някога!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...