Премини към съдържание

Газов инжекцион за V6


Препоръчано мнение

  • Отговори 84
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Закупих колата от Германия с Газов инжекцион STAKO.

Градско ми харчи 10-11 - Извънградско към 7-8.

Много съм доволен.

6 цилиндров ли е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2.5 v6 24 :first: разбира се ;)

Аха.

Градско ми харчи 10-11

А един мармот завиваше шоколада със станиолче. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е той колегата е от Димитровград ...за к'во градско си говорим :)

Иначе пък другото за 2.5 извънградско 7/100 газ може да стане единствено, ако караш с 70км/ч на 5та на равно или нанадолнище, празна кола и с попътен вятър ... и тогава е под въпрос :)

 

Иначе колегата Nikolov ме кефи как се регна и взе да пише по 5-6 от старите теми :icon_blush:

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Иначе пък другото за 2.5 извънградско 7/100 газ може да стане единствено, ако караш с 70км/ч на 5та на равно или нанадолнище, празна кола и с попътен вятър ... и тогава е под въпрос :)

 

Иначе колегата Nikolov ме кефи как се регна и взе да пише по 5-6 от старите теми :icon_blush:

Не е така, моя например, хем е автоматик, не само че не гори толкова, ами ми връща по 3 литра на всеки 100км газ :icon_thumbup:

 

п.п. и мен ме кефи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Закупих колата от Германия с Газов инжекцион STAKO.

Градско ми харчи 10-11 - Извънградско към 7-8.

Много съм доволен.

Колега нещо си се объркал със засичането няма такъв разход на газ извън гръдът при V-6 :mitsu-smiley:

Редактирано от staki
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извънградско към десятка

Ама градско можеш да го докараш докъм 11 и нещо

Тия дни съм решил да си вкарам данните, които засичам, в екселска таблица. И тя всичко ще каже - и градско, и между градско, и планетарно

това на Романо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Така, след като няколко дни нанасях данните в таблицата, ето какво се получи:

 

среден разход - 11,6 - основно се движи в рамката 10-12

минималния няколко пъти засичан разход е 8,8

максималния няколко пъти засичан разход е 16

 

имам стойност и под минимума и над максимума /6,7 и 19,2/, но тъй като е само по веднъж, предполагам, че се дължи на грешно записване

 

Това е със стил на каране, при който не се стремя да икономисвам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето текме за 65 лева бенЦин Н-95 даде 8,5/100. Карал съм пестеливо през почти цялото време. Можеше и по-добре да е, ако не беше една тойота авензис дизел, който ме ядоса как ме резна с превъртане на гуми на втора. На хубавия участък от пътя подкарах със 160, настигнах го, той подава газ и аз по него да види, че не само тойотите вървят :icon_clap: Не можа да ми убегне :icon_rock: Това са 305 изминати километра, от които 220 на дълъг път (с доста баири и малко на кли). Градско в познатия стил - до 2000 оборота, рядко до 2500 и то на І и ІІ предавка, пробези от по 1,5-2 км. в посока и те така.

Тези коли нямат максимален. При потегляне с ГАЗ моментният достига 100/100, а при каране на последна предавка с пълна газ ... сигурно 42-45/100 ги поддържа. Дип че няма къде да се натиска толкова много, иначе ще видиш ти максимален 16, хихих :icon_bye:

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...