Премини към съдържание

Ходова част Лансър 08


kesten

Препоръчано мнение

Здравейте!

С всеки изминат километър по ”първокласните” ни пътища, се приближавам до тази неприятна процедура. Появи се потропване. Дали е шарнир, носач или накрайник ще кажат специалистите. Интересуват ме цените (ако някой знае), за да се подготвя психически.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и амортесьор да е! В темата за цените на техническите профилактики и в извън гаранционното обслужване има цени на всичко, което някой е сменял.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Здравейте колеги, неискам да отварям нова тема, а ми се иска да получа малко повече информация относно возията (меко ли вози и седалките меки ли са) на Лансер 2008-> по-специално говоря за варянт спортбек 1.5 двигател с 16" джанти, и има ли разлика м/у твърдостта на окачването спрямо различните двигатели, 1.5 , 1.8 и 2.0 д,?

Поздрави! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам колата е със спортно окачване(еднакво при различните мотори), което предполага возията да е по-твърда от на кола с обикновено окачване. Наскоро возих един приятел, който има Волво S60 и каза че лансъра возел много по-меко от неговата, което доста ме учуди. На мен лично ми харесва как вози, а на баща ми не му харесва, но той иска колата да е като лодка, както при старите Ситроени. Най-добре направи test-drive за да си направиш извод за себе си, защото всеки има различни предпочитания.

Редактирано от UNNAMED
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам колата е със спортно окачване(еднакво при различните мотори), което предполага возията да е по-твърда от на кола с обикновено окачване. Наскоро возих един приятел, който има Волво S60 и каза че лансъра возел много по-меко от неговата, което доста ме учуди. На мен лично ми харесва как вози, а на баща ми не му харесва, но той иска колата да е като лодка, както при старите Ситроени. Най-добре направи test-drive за да си направиш извод за себе си, защото всеки има различни предпочитания.

 

Има разлика в окачването при различните нива на оборудване, поне според спецификациите http://www.mitsubishi-motors.bg/models/Model.aspx?pn=price&mid=31

 

INTENSE (в допълнение към оборудване INVITE) -> Спортно окачване

 

Поне за мен Лансера вози по-твърдо от френски еквиваленти , но и в завои не се лашка.. особенно с 18-ките :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...