Премини към съдържание

Кой кого дръпнал?


Препоръчано мнение

Може да разтягаме локуми за това кой на кого е скачал с неговия Самураи и колко често изпадате в улични гонки :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подавам на газта само при необходимост. Обикновено това става когато карам в дъжд и за да не ми вдига кал засилилият се зад мен автомобил, който изпреварва всичко по пътя си именно с тази цел, решавам да бягам и се получава нещо като състезание на доускорение. Още не съм оправил помпата за миещата течност и затова :icon_blush: . Но ако вали достатъчно че да се мие стъклото, ок. Е, ако е предница на мощен автомобил дори не си и помислям.

Или пък при част от настилка със ситни камъчета. Масивната предница на галанта е уязвима на повреди по лака и боята от такива камъчета, а това го оправих неотдавна.

Или при движение по улица в населено място с прахоляк. Връщам втора и не моята кола се праши. Също пушещи МПС-та като карам на парно, или климатик. Докато включва клапата за рециркулация и докато се задейства по-добре да изпреваря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера дръпнах едно RS6, Ламбо и Ферари...както бяха в пакет...Много се изкефих и толкова бързо минах, че не видях какъв бензин зареждаха... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали се брои,но аз едно време отрезах едно порше с московеца , :icon_clap: караше бавно човека заради дупките. :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера дръпнах едно RS6, Ламбо и Ферари...както бяха в пакет...Много се изкефих и толкова бързо минах, че не видях какъв бензин зареждаха... :D

[/quote

МУАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХХААХХАХАХАА

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз дръпнах една страшна резачка, нищо, че съм с дизел. Оная беше атмосферка

http://www.ofertirai.me/userfiles/images/c7n0y0k0ct.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Зиме-лете - до около 100-120 км/час - повече си е зор с моето Муци....само че след няколкото години зад волана му, си давам сметката че повече изпреварвам, отколкото да ме изпреварват... явно не е въпрос на висока скорост, а на използване на възможностите на автомобила на точните места на пътя и по точният начин... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък сега така дръпнах един...................фас,чак пушек се вдигаше :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...